Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Yo - Laos! - Dziewczyno dziewczyno [Xvid] [Disco Polo][ALIEN]

Yo - Laos! - Dziewczyno dziewczyno [Xvid] [Disco Polo][ALIEN] torrent
Dodał: pawel1611
29.04.2007 17:57
Kategoria: Teledyski/Koncerty

Rozmiar: 57.87 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Wykonawca : Yo-Laos! - Dziewczyno dziewczyno

Gatunek : Disco Polo

Typ pliku : Avi

Rozmiar pliku : 57MB

Czas trwania : 7: 10sec.

Rozmiar obrazu : 480x360

Jakość: 5

Opis: Grupa Yo-Laos! istnieje od 2003 roku. Ich muzyka to niespotykanie głęboko przemyślany tekst na tle skocznej muzyki, która szybko wpada w ucho.
Piosenka dziewczyno dziewczyno opowiada o odrzuconej miłości i skomplikowanych powikłaniach psychicznych nią związanych. Więcej w tym temacie na oficjalnej stronie zespołu:
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-05-31 20:52:16 [Aktualizuj]
Napisano: 24.02.2021 21:29
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse