Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Adobe Photoshop CS2 [EN] [.dmg] [Alien]

Adobe Photoshop CS2 [EN] [.dmg] [Alien] torrent
Dodał: Cezar
25.04.2007 19:45
Kategoria: Mac

Rozmiar: 414.63 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Adobe Photoshop CS2 jest profesjonalnym programem przeznaczonym do edycji obrazów bitmapowych. Nowe niezwykłe funkcje, w jakie został wyposażony ułatwiają pracę z fotografiami, z aparatów cyfrowych. Szeroka paleta różnego rodzaju narzędzi edycyjnych pracujących w trybie 48 bitowym, pozwala na zwiększenie kreatywności i produktywności. Pomaga rónież osiągnąć najlepszy z możliwych efektów końcowych dla opracowywanego projektu, niezależnie do medium, w jakim ma o­n być wykorzystany - druk, wideo, prezentacja, broszura elektroniczna czy też Internet. Nowy Adobe Photoshop CS2 oferuje narzędzia pozwalające na twórczą, prawie niczym nie ograniczoną pracę z obrazem. Photoshop CS2 dostarczany jest wraz z Adobe ImageReady CS2, programem umożliwiającym tworzenie i optymalizację grafiki na potrzeby stron internetowych.

Co nowego w Photoshopie CS2 ?
Innowacje i usprawnienia wykraczają poza obszary związane z prostą manipulacją punktem obrazka bitmapowego:

* Adobe Bridge - przeglądarka plików nowej generacji z możliwością obsługi surowego formatu Camera RAW, skalowaniem, możliwością oceny (rankingu wykonanych prac), tworzeniem prezentacji.
* Rewelacyjny "Punkt znikania" (VanishingPoint) do retuszowania i kopiowania elementów z automatyczną korekcją perspektywy.
* Wielostronna kontrola nad warstwami z grupowaniem podobnych i wyrównywaniem ich do "inteligentnych" linii pomocniczych, za pomocą jednego kliknięcia myszą
* Inteligentne obiekty - niedestrukcyjne wstawianie obiektów bitmapowych i wektorowych (z Adobe Illustrator) manipulownie nimi i wymiana
* Obsługa HDR ( High Dynamic Range ) - plików z 32 bitami na kanał, możliwość łączenia plików z wielokrotnej ekspozycji w jeden z pełną kontrolą nad wartościami świateł i cieni
* Podgląd rysunku czcionek w palecie Typografia
* Wieloplikowa obsługa formatu Camera RAW z możliwością korekcji kontrastu wg krzywej gamma, szybką korekcja automatyczną.
* Filtr "Korekta soczewek" do korekty błędów obiektywów aparatów, takich jak dystorsje sferyczne, chromatyczne, winietowanie, oraz korekta perspektywy pionowej i poziomej zdjęcia.
* Inteligentne wyostrzanie z kasowaniem błędu drobnego poruszenia aparatu
* Inteligentne zmiękczanie obrazu
* Wypaczanie - narzędzie do szybkiego zniekształcania obrazu
* Rozszerzona funkcja redukcji szumów z usuwaniem artifactów związanych z kompresją JPEG
* Rozmycie soczewkowe
* Punktowy pędzel korygujący - do korekty za pomocą pojedynczych kliknięć nawet na plikach 16 bitowych
* Kasowanie efektów czerwonych oczu za pomocą pojedynczego kliknięcia (nawet na plikach 16 bitowych
* Tworzenie animacji bezpośrednio w programie Photoshop
* Przedstawianie swoich projektów bezpośrednio na urządzeniach podłączonych do komputera poprzez złącze IEEE 1394/FireWire/iLINK

Ciekawe linki:
Witryna internetowa producenta Adobe Inc.
Adobe Exchange
Wersja próbna Photoshop CS 2 (wymaga rejestracji)

Wymagania systemowe

Macintosh
- procesor PowerPC G3, G 4lub G5
- Mac OS X wersja od 10.2.8.do 10.3.8 lub nowszy
- 320 MB RAM (zalecane 384 MB RAM)
- 750 MB wolnego miejsca na dysku
- monitor kolorowy z możliwością pracy przy 16 bitach z rozdzielczością 1024x768 lub większą
- napęd CD-ROM
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-29 18:07:50 [Aktualizuj]
Baqunia
Baqunia
Napisano: 2007-10-13 17:11
 
pls niech mi ktos udostepni sciaganie tego programiku ;/ nawet nie sie nie zaczelo a bardzo potrzebuje :(
agatka13121988
agatka13121988
Napisano: 2008-07-09 14:20
 
jak to zainstalowac?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse