Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: 5 in 1 - Symantec Norton Products 2007 [Eng][KeyGen]-EDGE

5 in 1 - Symantec Norton Products 2007 [Eng][KeyGen]-EDGE torrent
Dodał: ralphii
10.04.2007 13:40
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 704.41 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
5 in 1 - Symantec Norton Products 2007 [Eng][KeyGen]-EDGE

5 w 1 - produkty Symantec Norton 2007

Skład zestawu :

 • Norton 360 All-In-One Security 2007
 • Norton AntiVirus 2007
 • Norton Confidential 2007
 • Norton Internet Security 2007
 • Norton SystemWorks 2007 Premier (2CD)

  ALL KEYGEN BY Team EDGE

  =====================

  Opis:

  Norton 360:

  Pakiet zabezpieczający, którego nazwa nawiązuje do pełnej (360 stopni) ochrony komputera, bez konieczności kupowania dodatkowych aplikacji. Jest to prawdopodobnie następca Norton Internet Security, choć niedawno Symantec opublikował wersję NIS 2007. Funkcje poprawiające wydajność sugerują połączenie pakietu System Works.

  Narzędzie chroni przed złodziejami internetowymi, blokuje wirusy, zabezpiecza najważniejsze pliki przed utratą lub uszkodzeniem, dba o pełną wydajność systemu operacyjnego, blokuje programy szpiegowskie oraz umożliwia tworzenie kopii bezpieczeństwa.

  Norton AntiVirus 2007:

  Norton AntiVirus to jeden z najlepszych programów antywirusowych dostępnych na rynku. Posiada największą bazę danych wirusów, którą można łatwo uaktualnić porzez moduł LiveUpdate. Program jest prosty w obsłudze, podaje jasne i zrozumiałe komunikaty i ostrzeżenia. Aplikacja działa w tle wciąż monitorując system dzięki czemu mamy pewność że nie zainfekujemy swojego komputera. NAV przeszukuje też wiadomości poczty elektronicznej i dołączone do niej załączniki, współpracując z większością popularnych programów pocztowych, chroni system przed niebezpiecznymi kodami ActiveX, apletami Javy i tzw. "koniami trojańskimi", zapewnia ścisłą ochronę podczas korzystania z Internetu, wykrywa i usuwa wirusy w skompresowanych plikach, w tym także w plikach kompresowanych wielokrotnie.
  Norton Antivirus jest jednym z najpopularniejszych antywirusów.

  Norton Confidential 2007:

  * Blokuje fałszywe witryny internetowe i programy typu „crimeware”
  * Chroni hasła
  * Uwierzytelnia wiele popularnych witryn banków i sklepów internetowych

  Najważniejsze funkcje:

  * Umożliwia bezpieczne wykonywanie transakcji oraz korzystanie z usług banków i sklepów w trybie online, zabezpieczając hasła i inne informacje osobiste przed kradzieżą tożsamości w sieci
  * Blokuje witryny służące do ataków typu „phishing” i ostrzega użytkowników przed podejrzanymi stronami internetowymi
  * Usuwa znane oprogramowanie typu „crimeware” oraz blokuje podejrzane programy potajemnie rejestrujące znaki wprowadzane na klawiaturze lub przechwytujące obraz wyświetlany na ekranie
  * Przechowuje i szyfruje hasła, nie dopuszczając do ich przypadkowego ujawnienia nieznanym lub nieautoryzowanym witrynom
  * Współpracuje z innymi rozwiązaniami antywirusowymi i z zakresu zabezpieczeń internetowych w celu zapewnienia dodatkowej ochrony
  * Zakup produktu uprawnia do pobierania aktualizacji systemu ochrony i korzystania z nowych funkcji przez cały czas obowiązywania subskrypcji, którą można następnie odnowić na kolejny okres

  Norton Internet Security 2007:

  Pakiet programów zawierający m.in. solidny firewall i antywirus. Konfiguracja programu nie wymaga skomplikowanych zabiegów - wystarczy użyć suwaka określającego poziom zabezpieczeń, a jednocześnie oferuje doświadczonym użytkownikom wiele dodatkowych ustawień, jak tworzenie reguł filtrowania pakietów czy wybór uprawnionych aplikacji.

  W skład pakietu wchodzi Norton AntiVirus, Norton Personal Firewall i Norton AntiSpyware. Do tego dochodzi ochrona przed oszustwami internetowymi. Niestety brakuje do kompletu programu do filtrowania niechcianych wiadomości pocztowych, ale biorąc pod uwagę wbudowane rozwiązania tego typu do klientów e-mail (np. Mozilla Thunderbird) nie jest to poważna wada. Dzięki oferowanym przez Nortona można bezpiecznie połączyć się z Internetem za pomocą sieci bezprzewodowej, bezpiecznie przeglądać pocztę elektroniczną, korzystać z usług bankowych oraz przeglądać witryny.

  Norton SystemWorks 2007 Premier:

  Najważniejsze funkcje:

  *
  Umożliwia pobieranie aktualizacji zabezpieczeń przez 12 miesięcy i korzystanie z nowych funkcji produktu przez cały rok.
  *
  Następnie można wykupić kolejne roczne subskrypcje.
  *
  Umożliwia bezpieczne korzystanie z witryn internetowych, pobieranie plików oraz otwieranie załączników przesyłanych za pośrednictwem poczty e-mail i komunikatorów internetowych, zapewniając automatyczne wykrywanie i usuwanie wirusów, niebezpiecznego oprogramowania typu 'spyware', koni trojańskich i robaków.
  *
  Zapewnia użytkownikowi pełne wykorzystanie możliwości komputera, udostępniając funkcje oczyszczania, naprawiania i optymalizowania pod kątem maksymalnej szybkości działania przez naciśnięcie jednego przycisku.
  *
  Przywraca prawidłowe działanie komputera po wystąpieniu problemów, np. awarii systemu, przypadkowego usunięcia plików, nieprawidłowej instalacji oprogramowania lub usterek w systemie Windows.
  *
  Zapewnia odpowiednią ochronę w przypadku pojawienia się nowych wirusów dzięki automatycznemu aktualizowaniu systemu zabezpieczeń.
  *
  Pozwala na przeglądanie stron internetowych bez ryzyka obserwacji przez niebezpieczne oprogramowanie typu 'spyware' lub 'adware', przejęcia kontroli nad komputerem czy przekierowania do witryn pobierania aplikacji szpiegowskich.
  *
  Szybko i trwale usuwa zbędne pliki zapisywane w trakcie sesji internetowych, pliki tymczasowe i prywatne informacje dotyczące korzystania z Internetu.
  *
  Pozwala tworzyć kopie zapasowe fotografii, plików muzycznych i dokumentów osobistych oraz dowolnych innych materiałów znajdujących się w komputerze, dzięki czemu w dowolnym momencie można odzyskać potrzebne dane.
 • Ocena użytkowników Help
  Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
  Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-10-20 18:34:09 [Aktualizuj]
  Napisano: 11.04.2021 08:56
   
  Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
  Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

  (Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
  » Zgłaszanie nadużyć / Abuse