Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Po prostu FrontPage 2000/XP [PDF][PL][2002]

Po prostu FrontPage 2000/XP [PDF][PL][2002] torrent
Dodał: marcindmx
30.03.2007 15:12
Kategoria: eBooki

Rozmiar: 5.27 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 2
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Po prostu FrontPage 2000/XP [PDF][PL][2002]

Autor: Nolan Hester
Tłumaczenie: Bogdan Czogalik
ISBN: 83-7197-659-3
Tytuł oryginału: Microsoft FrontPage 2002 for Windows Visual QuickStart Guide
Format: B5, stron: 376FrontPage 2002, sprzedawany jako samodzielny program lub jako składnik pakietu Microsoft Office XP Professional Edition lub Microsoft Office XP Developer Edition, jest wyposażony w narzędzia do tworzenia witryn internetowych w szybki i prosty sposób. Jedną z zalet tego programu jest to, że zamiast tworzyć strony internetowe bezpośrednio w HTML-u (HyperText Markup Language), autor witryny korzysta z menu i poleceń znanych z innych programów firmy Microsoft, takich jak Word, Excel i PowerPoint.

FrontPage 2002 pozwala zaprojektować strukturę nawigacyjną witryny internetowej, stworzyć strony potrzebne do wypełnienia tej struktury, dodać multimedia i składniki dynamiczne ożywiające strony internetowe, a także wysłać witrynę internetową do serwera, aby opublikować ją w Internecie. Office XP, do którego należy FrontPage 2002, rozpoznaje HTML -- podstawowy format wykorzystywany do tworzenia stron internetowych -- równie łatwo jak swoje własne formaty. FrontPage 2002 posiada zatem narzędzia do umieszczania dokumentów tego pakietu bezpośrednio na stronach internetowych.

Dzięki tej książce szybko zdobędziesz wprawę w posługiwaniu się programem FrontPage 2002, dzięki czemu łatwo zaprojektujesz i opublikujesz własne strony WWW.

Ktos prosil o taki poradnik ale do 2003 niestety tak owego nie znalazlem :) wiec moze chociaz ten sie przyda :)


Seed cala noc, w dzien w miare mozliwosci :)


ps. nie jest to moj skan , znalazlem te ksiazke w internecie szperajac po stronach ( nie byla znaleziona na torrentach ;] ), skan stworzy prawdopodobnie czlowike o nicku: Ciapek84 wiec podziekowania dla niego ;)


ps. seed do 100 mb wyslanych poniewaz plik jest nie duzy ;)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2010-04-05 16:17:44 [Aktualizuj]
marcindmx
marcindmx
Napisano: 2007-03-31 13:02
 
oj sorry przez pomylke wrzucilem zla okladke ;) ktora powinna byc do innej pozycji ;)
marcindmx
marcindmx
Napisano: 2007-03-31 13:02
 
oj sorry przez pomylke wrzucilem zla okladke ;) ktora powinna byc do innej pozycji ;)
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse