Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: MarkSoft Skuteczne Uwodzenie 2 [PL]

MarkSoft Skuteczne Uwodzenie 2 [PL] torrent
Dodał: iron
29.03.2007 17:46
Kategoria: Różne

Rozmiar: 5.48 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakby to było, gdybyś potrafił w na pozór normalnej rozmowie przekazywać podprogowe polecenia dla podświadomości kobiety oraz wywoływać w niej dowolne stany emocjonalne? Gdybyś potrafił ruchem ręki sprawić, by ona zafascynowała się tobą, a nawet zakochała do szaleństwa? Czy interesująca byłaby umiejętność czytania w umyśle kobiety, na podstawie mowy jej ciała i ruchu oczu? A może kobieta, za którą szalejesz, ma partnera i nie wiesz jak za sprawą kilku zdań i jednego ruchu ręki spowodować, że się rozstaną? Jak bardzo byłoby to fascynujące?

Jeżeli choć trochę spodobało ci się to, co przed chwilą przeczytałeś, to znaczy, że doskonale trafiłeś. SKUTECZNE UWODZENIE 2 to multimedialny program uczący uwodzenia i błyskawicznej zmiany swojej postawy za pomocą technik NLP, sztuki perswazji oraz hipnozy.

SKUTECZNE UWODZENIE 2 składa się z 37 lekcji i wielu testów, technik, rysunków obrazujących mowę ciała, słownika pojęć, animacji i zadań. Program uczy najodważniejszych postaw, jakie mężczyzna może w sobie wykształcić, by skutecznie uwodzić kobiety.

Czy już podjąłeś decyzję o udoskonaleniu swoich umiejętności uwodzenia?


Wymagania sprzętowe:

Procesor: Pentium 100 MHz
Pamięć RAM: 16 MB
CD-ROM: 2x
System: Windows 98/XP
Grafika: SVGA, 800x600, 256 kolorów

:: i n s t a l l a t i o n ::

1) Rozpakuj, wypal na plyte CD.( lub emuluj)
2) Zainstaluj.
3) Podmien plik exe na ten znajdujacy sie w katalogu AAoCG
4) Wpisz dowolny serial (wypelnij wszystkie pola)
5) Uwiedź ją!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-07-27 03:28:34 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

KINDER2
KINDER2
Napisano: 2007-05-12 12:48
 
dajcie seeda
KINDER2
KINDER2
Napisano: 2007-05-12 12:48
 
dajcie seeda
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse