Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Wysoki Lot

Wysoki Lot torrent
Dodał: dudkes
29.03.2007 12:19
Kategoria: Albumy

Rozmiar: 25.63 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
WysokiLot, czyli Sabot i Gruber są postaciami działającymi na krakowskiej scenie rap niemal od początku jej istnienia. Wysokilot powstał w połowie 2003 roku. Wcześniej Sabot nagrał solowy nielegal „TeRAPolska” oraz razem z Adim, Pierem i Darosem „S.P.A.D. Skład”. Udzielał się także na legalnych produkcjach z Krakowa, m. in.: Firma – ‘Z dedykacją dla ulicy’, Intoksynator – ‘Wielkie Hity’, ‘KRK Rap Atak’ jako Wysokilot razem z Gurberem na składance Żustoprocent „Hiphobbits” oraz na debiutanckiej płycie YezYezYo ”Z archiwum Y”. Gruber ma na koncie dwa nielegale. Pierwszy nagrany ze Smalcem „Maxrelax”, drugi z Aurą „To wpada w ucho”. Chłopaki w skutek podobnych zainteresowań, podejścia do muzyki oraz zamiłowania do wolnego stylu stworzyli WYSOKILOT. Potwierdzeniem dobrego przyjęcia płyty jest ciągłe na nią zapotrzebowanie oraz ogromna liczba zagranych koncertów głównie w południowej Polsce, m.in.: Krosno, Tarnów, Nowy Sącz, Krynica, Dębica, Rzeszów ,oraz w Warszawie w czasie zawodów ITF2004. WysokiLot został laureatem konkursu DJ 600V – ich utwór został zamieszczony na najnowszej producenckiej płycie tego DJ’a ‘Style’.
więcej info: www.gramyfair.pl
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-09-01 22:08:50 [Aktualizuj]
Napisano: 09.12.2022 03:36
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse