Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Starship Troopers: Żołnierze Kosmosu [ALIEN]

Starship Troopers: Żołnierze Kosmosu [ALIEN] torrent
Dodał: Pituzdg
28.03.2007 13:19
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 5.84 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
producent: Strangelite
wydawca: Empire Interactive
dystrybutor PL: Cenega Poland

kategoria: gry akcji / taktyczna

Data Premiery:
Świat: 28 października 2005
Polska: 23 czerwca 2006

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: 16+

nośnik: 1 DVD9 | cena: 29,90 PLN
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256MB (GeForce FX5900 lub lepsza), 7.5 MB HDD, Windows XP.

O GRZE:

Druga już próba przeniesienia na komputery osobiste realiów świata stworzonego przez Roberta A. Heinleina, czyli epickiej wojny pomiędzy ludźmi, a okrutną rasą robali - Arachnidów. Jako pierwszy operacji tej dopuścił się zespół Blue Tongue Entertainment Ltd., wydając w roku 2000 grę strategiczno-taktyczną, zatytułowaną Starship Troopers: Terran Ascendancy. Tym razem za developing odpowiedzialne jest wewnętrzne studio firmy Empire Interactive, Strangelite, które do tej pory mogło poszczycić się konwersją na PC takich gier jak Crazy Taxi 3 czy Virtua Tennis. Akcja tej produkcji rozgrywa się około 50 lat po wydarzeniach jakie widzieliśmy w filmie fabularnym z roku 1997. Wojna z robalami trwa nadal, aczkolwiek ziemska technologia posunęła się naprzód zwiększając szanse ludzi na odniesienie ostatecznego zwycięstwa. Akcja umiejscowiona została na opuszczonej górniczej planecie. To tam jako członek oddziału ziemskich sił specjalnych zmierzymy się z licznymi i śmiertelnie niebezpiecznymi Arachnidami. Łącznie do przejścia czekają trzy kampanie, każda składająca się z pięciu rozbudowanych misji.

Gra wykorzystuje nowoczesny trójwymiarowy silnik graficzny, wydarzenia zaś zaprezentowano z perspektywy pierwszej osoby. Zdaniem autorów tylko zastosowanie tego typu widoku umożliwia stworzenie odpowiedniego klimatu i dynamiki rozgrywki, z których słyną takie gry jak Doom czy Serious Sam. Jednak w odróżnieniu od nich, w Starship Troopers gracz nie jest samotnym bohaterem pokonującym setki przeciwników. Tutaj jest częścią składową oddziału, a w przypadku dużych bitew (których notabene tu nie brakuje – starcia z 300-400 robalami) nawet całej grupy bojowej składającej się z wielu oddziałów. Poszczególni żołnierze starają się wykonywać swoje zadania, osłaniać się wzajemnie - każdy z nich jest taki jak Ty, ni mniej, ni więcej. Akcja zaś toczy się głównie na terenach jałowych i pustynnych, w opuszczonych szybach kopalnianych, jaskiniach i tunelach, po których poruszają się Arachnidowie, jak również w kompleksach militarnych. Reasumując gra stara się utrzymać ten sam klimat, który posiadała kinowa adaptacja twórczości Heinleina.

Na naszej drodze staje wiele rodzajów przeciwników, z których każdy pełni odmienną funkcję w siłach Arachnidów. Zmierzymy się między innymi z licznymi żołnierzami (kilka odmian, w tym: Tiger, Royal Warrior oraz Imperial Warrior), gigantycznymi robalami o potężnym pancerzu, osobnikami-mózgami, robalami latającymi czy wystrzeliwującymi plazmę z odwłoków. Część przeciwników znamy z filmu, część zaś stworzono specjalnie na potrzeby tej produkcji.

Twórcy zdecydowali, że bohaterem tej produkcji nie będzie zwykły żołnierz piechoty, lecz członek oddziałów specjalnych. Powodem tej decyzji był fakt, iż oddziały te są lepiej uzbrojone aniżeli zwykli piechociarze, posiadają też pancerz, który jest w stanie wytrzymać bezpośredni atak Arachnidzkich wojowników. W innym przypadku, rozgrywka mogłaby okazać się niezwykle trudna i stresująca - kto pamięta film i setki rozczłonkowanych żołnierzy, powinien zrozumieć o co chodzi. Do naszej dyspozycji oddano wiec nie tylko standardowy karabin (broń podstawowa - nieograniczona ilość amunicji), a także dużo bardziej niebezpieczne zabawki, jak choćby wyrzutnie rakiet kierowanych. Zadania jakie, wraz ze swoimi kolegami-żołnierzami musimy wykonać są bardzo różnorodne. Weźmiemy udział w wielkich bitwach, które przywodzą na myśl te znane z kinowej ekranizacji trylogii Władcy Pierścieni, jak również w misjach o mniejszej skali, typu: oznaczenie celów dla bombowców specjalnymi markerami.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-22 20:24:30 [Aktualizuj]
ATi_0bvch
ATi_0bvch
Napisano: 2008-08-20 09:24
 
zostało mi 48 mb z prawie 6gb, prosze o kontynuowanie seeda! x)
vito19
vito19
Napisano: 2008-08-20 21:25
 
dajcie sedy zostało 48 mb
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse