Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Genesis Rising: The Universal Crusade * 2007 * [ENG] [3CD] [ViTALiTY] [ALIEN]

Genesis Rising: The Universal Crusade * 2007 * [ENG] [3CD] [ViTALiTY] [ALIEN] torrent
Dodał: Pituzdg
28.03.2007 13:17
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 1.58 GB
Seed'ów: 8
Leecher'ów: 10
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
producent: Metamorf Studios
wydawca: Dreamcatcher / The Adventure Comp.
kategoria: strategiczne / RTS

Data Premiery:
Świat: 20 marca 2007
Polska: obecnie brak planów wydania

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: 1 - 16
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

OPIS GRY:

Genesis Rising: The Universal Crusade studia Metamorf to strategia czasu rzeczywistego, rozgrywana w trójwymiarowym otoczeniu oraz posiadająca naleciałości właściwe grom cRPG i przygodówkom.

Rzecz dzieje się w bardzo odległej przyszłości, epoce podbojów i totalitaryzmu. Ludzie, uważający się za rasę lepszą od innych, stopniowo podbijają kosmos, unicestwiając kolejne cywilizacje. Opanowanie świata, możliwym uczyniło odkrycie materii zwanej Organid. Organidy są genetycznie modyfikowanymi, żywymi statkami kosmicznymi, posiadającymi specjalne zdolności modyfikacji pancerza i broni, dzięki czemu bezproblemowo dostosowują taktykę walki do rodzaju przeciwnika. Korzystając z tak potężnych narzędzi zagłady, Ziemianie opanowali prawie całe Uniwersum. Jedynym niepodległym zakątkiem kosmosu jest Universal Heart, miejsce uważane za źródło wszelkiego życia. Ale i na nie mają chrapkę przedstawiciele rasy ludzkiej.

Gracze wcielają się w postać Kapitana Iconaha, doświadczonego w bojach dowódcę eskadry statków kosmicznych, a zarazem eksperta w dziedzinie genetycznych modyfikacji. To właśnie jemu przypadła rola zbadania i zawładnięcia Universal Heart. Zanim wykonamy zadanie czeka nas niemała liczba, rozgrywanych w czasie rzeczywistym bitew. Rywalizujemy z jedynymi dwiema rasami, które jeszcze nie padły ofiarą ludzkości. Kluczową sprawą jest wykorzystanie w trakcie walki możliwości własnych statków bojowych (przemiany okrętów bojowych dokonywane w czasie rzeczywistym, wyglądają imponująco). Ogólna liczba jednostek biorących udział w potyczce oraz dodatkowe zdolności Organidów, tworzą wprost olbrzymią liczbę kombinacji wpływających na naszą strategię i taktykę. Równie istotne jest wykorzystanie kamery, którą można przesuwać dookoła miejsca bitwy. Podgląd walki z każdej możliwej strony na pewno pomoże w stworzeniu odpowiedniego planu ataku.

Oprócz kampanii dla jednego gracza jest również możliwość gry wieloosobowej w trybie cooperative oraz online (dla maksymalnie szesnastu graczy). W rozgrywce multiplayer dochodzi jeszcze jeden aspekt: negocjacje i wymiana handlowa z przeciwnikami.

SCREENY:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=4973

LINKI:
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=7553
http://nforce.nl

INSTALL INFO:
1. Unpack
2. Burn or mount
3. Install the game
4. Copy crack from the ViTALiTY folder
5. Waste your pathetic life
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-09-19 11:31:34 [Aktualizuj]
belzebub1979
belzebub1979
Napisano: 2007-03-30 22:12
 
Zalogowałem się na tej stronce bo ktoś dał cynk ze wysoki transfer itd a tu kaszana jak na reszcie polskich torrentów , buuuuuuuuu
belzebub1979
belzebub1979
Napisano: 2007-03-30 22:12
 
Zalogowałem się na tej stronce bo ktoś dał cynk ze wysoki transfer itd a tu kaszana jak na reszcie polskich torrentów , buuuuuuuuu
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse