Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Blazing Angels: Squadrons of WWII [Wii-NTSC-USA]

Blazing Angels: Squadrons of WWII [Wii-NTSC-USA] torrent
Dodał: ralphii
25.03.2007 20:24
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 4.14 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Blazing Angels: Squadrons of WWII [Wii-NTSC-USA]

producent: Ubisoft Studios
wydawca: Ubisoft
kategoria: gry akcji / lotnicze
zręcznościowe / strzelanina

Data Premiery:
Europa (PAL): 23 marca 2007
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 23 lutego 2007

zobacz ten tytuł również na platformy: PCXBX360Wii
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet | liczba graczy: 1-16
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 BD
zobacz oficjalną stronę WWW:
Blazing Angels: Squadrons of WWII

Opis:

Blazing Angels: Squadrons of WWII jest grą, przedstawiającą nam powietrzne zmagania z okresu II Wojny Światowej. Pierwotnie omawiany tytuł udostępniono posiadaczom PeCetów oraz konsol Xbox dwóch pierwszych generacji. Wraz z nadejściem PlayStation 3 i Wii korporacja Ubisoft Entertainment wydała jednak również konwersje, dedykowane tym platformom.

Przystępując do zabawy wcielamy się więc w rolę alianckiego pilota, służącego w latach 1939-1945. Musimy uczestniczyć w szeregu powietrznych bitew, toczonych nad terytorium Anglii, III Rzeszy Niemieckiej, Europy Wschodniej etc. Kampania single player w wersji dla PS3 obejmuje dwa bonusowe scenariusze, osadzone w rejonie Morza Północnego i Oceanu Spokojnego. Do naszej dyspozycji oddano ponad czterdzieści autentycznych maszyn bojowych amerykańskich i brytyjskich (m.in. P-51 Mustang i Spitfire). Ponadto w trybie multiplayer można pokierować samolotami niemieckimi i japońskimi, czyli np. A6M Zero i Bf 109.

Developerzy postanowili zrezygnować z wiernego symulowania rzeczywistości na rzecz zręcznościowej konstrukcji rozgrywki, dającej mnóstwo radości użytkownikom. Jest więc mnóstwo efektownych pojedynków w przestworzach, sporo hollywoodzkich wybuchów itp. Unikalny żyroskopowy kontroler SIXAXIS zapewnia oczywiście możliwość sterowania położeniem latającej maszyny poprzez poruszanie dłońmi w konkretnym kierunku. Opcja zabawy wieloosobowej, podzielona na trzynaście części składowych, obsługuje natomiast maksymalnie szesnastu chętnych za pośrednictwem połączenia internetowego.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-08-20 16:35:14 [Aktualizuj]
Napisano: 26.05.2022 20:30
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse