Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: FM 2007 Patch 7.0.2

FM 2007 Patch 7.0.2 torrent
Dodał: yetol
21.03.2007 19:54
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 83.85 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Najnowsza łatka poprawiająca błędy Football Managera 2007. Według wstępnych zapowiedzi będzie to już ostatni patch do tej wersji gry. Wśród szeregu zmian, warto odnotować tę ważną z perspektywy polskiego gracza - programiści z SI Tower zdecydowali się na dodanie Pucharu Ligi (zwanego u nas Pucharem Orange Ekstraklasy). Ponadto łatka, oprócz zmian samego silnika gry, uaktualnia bazę danych gry do dnia zamknięcia europejskiego okienka transferowego, a więc do dyspozycji są relatywnie najbardziej aktualne składy zespołów w wirtualnym świecie Football
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-07-20 23:23:52 [Aktualizuj]
Napisano: 13.08.2022 18:21
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse