Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Rapala Tournament Fishing [PAL.Wii-WiiD]

Rapala Tournament Fishing [PAL.Wii-WiiD] torrent
Dodał: ralphii
21.03.2007 18:55
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 4.14 GB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 1
Pobrań: 566

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Rapala Tournament Fishing [PAL.Wii-WiiD]

producent: Activision
wydawca: Activision Value
kategoria: sportowe / wędkarstwo

Data Premiery:
Europa (PAL): 16 marca 2007
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 22 listopada 2006

zobacz ten tytuł również na platformy: 360
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: split screen | liczba graczy: 1-2
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Opis:

Rapala Tournament Fishing to kolejna pozycja w serii, traktującej o wirtualnym wędkarstwie. Tym razem grę zaadresowano do posiadaczy konsoli Wii. Niniejszy tytuł powstał we współpracy studia developerskiego z fińską firmą Rapala, zajmującą się od lat trzydziestych XX w. wytwarzaniem przynęt i innych akcesoriów niezbędnych do udanego połowu.

Użytkownik dostaje szansę na wzięcie udziału w dwudziestu prestiżowych konkursach wędkarskich. Wachlarz okazów do zdobycia zawiera grubo ponad dwie dziesiątki gatunków, obejmując m.in. sumy, okonie, łososie, szczupaki i pstrągi. Powierzchnia łowisk, ulokowanych w różnych zakątkach wirtualnego świata, łącznie obejmuje przeszło pięćdziesiąt tysięcy akrów.

Rzecz jasna, zawody nie odbywają się na byle jakim sprzęcie – uczestnicy otrzymuję pełne wyposażenie wspomnianej marki. Zaimplementowano trzysta jego elementów z katalogu, przygotowanego na rok 2006. Wliczyć w to należy szeroki wachlarz kolorowych wabików, kołowrotków czy żyłek różnej grubości. Ponadto pracownicy owego przedsiębiorstwa udzielają kilku niezwykle istotnych wskazówek.

Na wielkie połowy wyrusza się łodziami na licencji dwóch firm, zajmujących się ich produkcją (Ranger i Lund). Wii-kontroler stanowi doskonałe przedłużenie steru. Ponadto posługiwanie się pilotem połączonym z Nunchukiem sprawia wrażenie, jakby rzeczywiście operowało się wędką. Odpowiednio nim poruszając nakłada się przynętę na haczyk, używa podbieraka etc.

Oprawa graficzna jest kolejnym atutem niniejszej pozycji. Wszelkie detale łodzi i sprzętu przedstawiono z ogromną pieczołowitością. Spoglądając w toń wody dostrzega się dno wraz z poruszającymi się na nim wodorostami. Jednak największe wrażenie robią refleksy światła, odbijające się od tafli jeziora.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-10-22 08:21:09 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Gry na konsole Rapala Tournament Fishing [MULTI5] [PAL] 4.15 GB (?) (?) (?)
Gry na konsole Spiderman 3 [PAL][Wii-WiiD][MULTI5][ENG] 4.15 GB (?) (?) (?)
Gry na konsole Rapala Pro Fishing [ENG] [PAL] [DVD] 487.69 MB 2 7 7423
Gry na konsole Rapala Pro Fishing [ENG] [PAL] [PS2] 487.69 MB (?) (?) (?)
Gry komputerowe Rapala Pro Fishing [ENG] 694.35 MB (?) (?) (?)
Piksel
Piksel
Napisano: 2007-09-10 21:37
 
Sedujcie prosze
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse