Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: ImTOO 3GP Video Converter + Serial [ENG]

ImTOO 3GP Video Converter + Serial [ENG] torrent
Dodał: ralphii
21.03.2007 18:24
Kategoria: Programy

Rozmiar: 2.81 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 0
Pobrań: 23

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
ImTOO 3GP Video Converter + Serial [ENG]

Opis:

3GP Video Converter to narzędzie stworzone z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych. Daje możliwość przekonwertowania plików wideo H.264, RM, MP4, MOV, WMV, MPEG, AVI do formatu 3GP, stosowanego w telefonach komórkowych. Możliwa jest także odwrotna operacja: 3GP do wybranego formatu wideo. Program cechuje wysoka jakość przekonwertowanych plików oraz krótki czas dekodowania. Interfejs jest przystępny, dlatego łatwo nauczyć się obsługi programu.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-01-10 12:59:52 [Aktualizuj]
maradonaa
maradonaa
Napisano: 2007-10-23 08:31
 
super program
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse