Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Egyptian Addiction [EN][FULL]wosiek

Egyptian Addiction [EN][FULL]wosiek torrent
Dodał: strus
20.03.2007 12:45
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 27.83 MB
Seed'ów: 12
Leecher'ów: 1
Pobrań: 669

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Egyptian Addiction
***************
User image
Windows 2000/XP
CPU 1Ghz
128MB RAM
Microsoft Direct X 8.1

Dzisiaj odpoczniemy sobie od kulek i klikania. Proponuję grę logiczną z BigFish (nowość). Nasze zadanie to pozbycie się z planszy egipskich symboli w określonym czasie. Jedyne co potrzebujemy to: myszka i trochę "oleju w głowie" :)
Klikamy na element i poruszając myszką musimy połaczyc wszystkie elementy tego typu. Zderzenie z elementem innego rodzaju powoduje przełączenie na ten element ..... ( może trochę zawile tłumaczę, ale sami się zorientujecie jak grać w tą grę)
Do pokonania mamy 150 poziomów
link:
http://www.bigfishgames.com/downloads/egyptianaddiction/index.html#

User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-03-20 12:47:33 [Aktualizuj]
Napisano: 25.01.2022 09:09
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse