Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Vampire The Masquerade: Redemption [CD2] [Eng] [Alien]

Vampire The Masquerade: Redemption [CD2] [Eng] [Alien] torrent
Dodał: Max Damage
18.03.2007 16:40
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 1.23 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Info:

producent: Nihilistic Software Inc.
wydawca: Activision
dystrybutor PL: Licomp Empik Multimedia
spolszczenie: LINK

Opis:

Redemption to pierwsza gra komputerowa stworzona na podstawie systemu RPG Vampire the Masquerade firmy White Wolf. Bohaterem gry jest świeżo przemieniony wampir Christoph. Wciągająca fabuła prowadzi go przez 800 lat historii świata: od mrocznych średniowiecznych zaułków Pragi i Wiednia po współczesny horror ulic Nowego Jorku i Londynu. Na swej drodze bohater spotyka przyjaciół i wrogów ze znanych z gry klanów – Brujach, Gangrel, Nosferatu, a także złowrogie ghoule czy harpie. Przeciwko nim ma do wyboru cały arsenał broni, czarów i innych wampirzych umiejętności. Zgodnie z „książkowym” oryginałem, w grze komputerowej stworzono funkcję narratora prowadzącego fabułę gry w trybie wieloosobowym. Narrator może stworzyć własną grę w której uczestniczą inni gracze.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-05-30 18:55:15 [Aktualizuj]
KageNyan
KageNyan
Napisano: 2011-09-27 02:33
 
spolszczenie podane w linku, posysa.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse