Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Pimp My Ride [ENG][DVD][PAL]

Pimp My Ride [ENG][DVD][PAL] torrent
Dodał: ralphii
16.03.2007 17:14
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 2.21 GB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 18
Pobrań: 9832

Kondycja:
 


» Komentarze [3]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Pimp My Ride [ENG][DVD][PAL]

producent: Eutechnyx
wydawca: Activision Value
kategoria: wyścigi / samochodowe

Data Premiery:
Europa (PAL): 16 marca 2007
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 21 listopada 2006

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje: karta pamięci 8 MB, kierownica.

Screeny: http://www.tothegame.com/game.asp?id=6098

Opis:

Gra Pimp My Ride powstała na bazie znanego widzom MTV programu, którego polski tytuł brzmi Odpicuj mi brykę. W programie tym, jeśli ktoś jeszcze nie wie, znany, amerykański raper – Xzibit, wraz z grupą mechaników, zmienia stare, zdezelowane samochody, należące do widzów, w lśniące, nowoczesne, naszpikowane elektroniką i ekstrawaganckie pojazdy. Konsolowa wersja Pimp My Ride to wyścigi samochodowe w ruchu miejskim, z bardzo silnym akcentem położonym na tuning.

Autorzy umiejscowili grę w Pimp City - miejscu, w którym liczy się tylko posiadanie szpanerskiej i szybkiej fury. Ruszamy na miasto by pomóc ludziom potrzebującym super wozu, bo bez niego w tym mieście jest się nikim. Każda napotkana osoba ma inne wymagania i niezbędne jest dostosowanie bryki do jej charakteru. Żeby tego dokonać mamy do dyspozycji całą masę części. Zarówno tych bardziej typowych, takich jak felgi czy systemy audio, jak i gadżetów znanych z telewizyjnego pierwowzoru, jak np. mechaniczny byk.

Odpicowanie bryki, nie kończy się na doborze części. Każda misja, to wyścig. Musimy jak najszybciej dostarczyć samochód do zakładów lakiernika, blacharza i dostawcy gadżetów, które rozlokowane są w różnych miejscach każdej z dzielnic Pimp City. Co ważne, po mieście poruszamy się swobodnie i bardzo wskazane jest wynajdywanie wszelkiej maści skrótów. Musimy pamiętać, że konkurencja nie śpi i równolegle z graczem przygotowuje swoją furę, a przegrana w wyścigu oznacza niepowodzenie misji.

Gra od strony technicznej prezentuje się poprawnie. Grafika, choć bez rewelacji, może się podobać. Co cieszy, to bardzo dobrze odwzorowany Xzibit. Nie chodzi tu tylko o wygląd i głos, który oczywiście podkładał on sam, ale także o fakt, że brał on udział w tworzeniu dialogów, przez co gracz ma wrażenie obcowania z realnym pierwowzorem postaci. Muzyka bardzo dobrze odzwierciedla klimat znany z MTV. Hip hopowe kawałki, między nimi cztery utwory z nowej płyty Xzibita, doskonale pasują do tej gry.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-08-09 19:44:09 [Aktualizuj]


karolus6
karolus6
Napisano: 2007-04-07 21:37
 
ja siciagnolem to samo tylko ze mialo 600 mb
karolus6
karolus6
Napisano: 2007-04-07 21:37
 
ja siciagnolem to samo tylko ze mialo 600 mb
kubao96
kubao96
Napisano: 2008-10-03 15:54
 
to daj tego torrenta na moje gg 9172693
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse