Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: 26 Napraw 126P - Zeszyt 1 *PL*[alien]

26 Napraw 126P - Zeszyt 1 *PL*[alien] torrent
Dodał: strus
15.03.2007 14:29
Kategoria: Różne

Rozmiar: 210.32 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
postać: pdf
rozdzielczość: 300 dpi.

data: 1985r.

opis:
Poradnik "126 napraw 126P" jest cyklem zeszytów zawierających opis napraw zespołów i części "malucha". Dobór i kolejność opisów w poszczególnych zeszytach "dopasowano" do opracowanej przez tygodnik "Motor" tabeli ilustrującej okresy (przebiegi) bezawaryjnej pracy elementów samochodu (patrz ostatnia strona okładki poradnika). W zeszycie 1 omówiono naprawy "charakterystyczne" dla pierwszych 30 tys. km, w następnych zaś zostają opisane sposoby eliminacje niedomagań spotykanych po większych przebiegach samochodu. W każdym z zeszytów czytelnik znajdzie dodatkowe informacje o ważniejszych czynnościach obsługowych (regulacjach i smarowaniach), których wykonanie po określonych w instrukcji obsługi przebiegach jest jednym z warunków prawidłowej eksploatacji samochodu.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-11-11 09:46:43 [Aktualizuj]
Napisano: 16.06.2021 04:25
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse