Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Bullet Witch [PAL-XBOX360-SPARE]

Bullet Witch [PAL-XBOX360-SPARE] torrent
Dodał: ralphii
15.03.2007 13:50
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 5.13 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Bullet Witch [PAL-XBOX360-SPARE]

producent: Cavia
wydawca: Atari / Infogrames
kategoria: gry akcji / TPP
zręcznościowe / przygodowa

Data Premiery:
Europa (PAL): 09 marca 2007
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 27 lutego 2007

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 16+

nośnik: 1 DVD
Wykorzystuje: Xbox Live

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=4941

Opis:

Bullet Witch to gra przygodowo-zręcznościowa, w której poczynania głównego bohatera oglądamy z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł sposobem rozgrywki przypomina takie hity, jak pozycje z serii Devil May Cry i Onimusha. Fabuła przenosi nas do niedalekiej przyszłości, a konkretnie do roku 2013. Ludzkość stoi na krawędzi zagłady, przegrywając walkę z potężnymi demonami. Jedynym ratunkiem wydaje się wiedźma o imieniu Alicja, w której rolę się wcielamy.

Nasza bohaterka, uzbrojona w karabin w kształcie miotły i zestaw potężnych czarów, staje do nierównej walki w obronie rodzaju ludzkiego. Sama rozgrywka to klasyka gatunku – bieganie, skakanie i eksterminacja wroga na wszelkie możliwe sposoby. Mimo, że gra wprowadza pewne elementy fantastyczne (demony i czary), akcja rozgrywa się na Ziemi w realistycznym środowisku. Nie mamy okazji zwiedzać odmiennych wymiarów i doświadczać innych praw fizyki, niż ziemskie.

Twórcy gry postanowili wykorzystać do maksimum możliwości konsoli, projektując postaci demonów (szczególnie godny uwagi jest gigantyczny smoko-podobny przedstawiciel sił piekielnych). Ma w tym szczególny udział Yasushi Nirasawa, czyli artysta, odpowiedzialny między innymi za takie projekty, jak: Godzilla: Final Wars, Hellboy czy Final Fantasy: The Spirits Within. Dodatkową atrakcją jest możliwość ściągania z Sieci dodatkowych poziomów i specjalnych kostiumów dla bohaterki, korzystając z usługi Xbox Live.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-06-27 11:45:51 [Aktualizuj]


Napisano: 29.01.2023 19:59
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse