Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Lost S03E12

Lost S03E12 torrent
Dodał: martin16
15.03.2007 13:25
Kategoria: TV

Rozmiar: 349.39 MB
Seed'ów: 80
Leecher'ów: 13
Pobrań: 1884

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Zagubieni (ang. Lost) – wielokrotnie nagradzany serial przygodowy produkcji amerykańskiej, emitowany w telewizji ABC od września 2004 r, tworzonego przez Jeffreya Lieber, J. J. Abramsa i Damona Lindelof, który jest aktualnie głównym scenarzystą. Serial jest głównie kręcony na Oahu na Hawajach[1] a jego produkcją zajmuje się Touchstone Television, Bad Robot Productions oraz Skirt Productions. Muzykę do serialu skomponował Michael Giacchino. Z powodu iż twórcy serialu starają się każdej postaci poświęcać tyle samo uwagi, jest to jeden z najdroższych aktualnie produkowanych seriali telewizyjnych
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-11-12 22:04:37 [Aktualizuj]
Napisano: 16.06.2021 04:41
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse