Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Acronis Disk Director Server v10.0.0.2064 [ENG] + keygen

Acronis Disk Director Server v10.0.0.2064 [ENG] + keygen torrent
Dodał: ralphii
15.03.2007 12:50
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 37.78 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Acronis Disk Director Server v10.0.0.2064 [ENG] + keygen

Systemy:

* Windows 2003 Server x64 Editions
* Windows NT 4.0 Server SP 6
* Windows 2000 Server SP 4
* Windows 2000 Advanced Server SP 4
* Windows 2003 Server SP 1

Link: http://www.itxon.pl/content/view/55/75/

Opis:

PODSTAWOWE FUNKCJE:

* Interfejs wiersza poleceń - tworzenie skryptów dla zadań wykonywanych przez aplikację;
* Zarządzanie partycjami - dzielenie, scalanie, zmienianie rozmiaru, kopiowanie, przesuwanie i usuwanie partycji w systemie Windows;
* Niszczenie danych - niszczenie wszystkich danych na usuniętych partycjach i niezaalokowanym obszarze;
* Edytowanie dysków twardych - zaawansowane edytowanie, przywracanie sektorów startowych i redagowanie dysków twardych oraz indywidualnych partycji;
* Przeglądanie raportów - wyświetlanie wszystkich działań wykonywanych za pomocą aplikacji;
* Przywracanie partycji - przywracanie uszkodzonych partycji.

Program Acronis Disk Director Server jest doskonałym narzędziem w połączeniu z programem Acronis True Image. Korzyści ze wspólnego używania tych dwóch programów:

* Tworzenie indywidualnych partycji za pomocą programu Acronis Disk Director Suite;
* Tworzenie obrazów systemu operacyjnego za pomocą programu Acronis True Image przed zastosowaniem zmian w systemie, takich jak instalowanie nowego oprogramowania i innych;
* Codzienne (lub częściej) tworzenie kopii zapasowych danych partycji.

Kombinacja tych dwóch programów zapewnia tworzenie kopii zapasowych danych i obrazów systemów operacyjnych na bieżąco. Tego typu rozwiązanie pozwala na redukcję czasu i przestrzeni przeznaczonej na przechowywanie danych.

Program zawiera również:

* Acronis DiskEditor zawarty w zestawie Acronis Disk Director Server 10.0 doskonale nadaje się do rozwiązywania takich problemów, ponieważ dzięki możliwości uruchamiania go ze startowej płyty CD, DVD lub dyskietki jest całkowicie niezależny od systemu operacyjnego. Acronis Disk Director Server 10.0 umożliwia wykonywanie kopii zapasowych i przywracanie krytycznych obszarów danych, edytowanie zawartości sektorów dysków twardych oraz ich odwzorowywanie w najbardziej wygodny sposób. Program posiada prosty i wygodny w nawigacji interfejs.
* Acronis Recovery Expert dołączony do zestawu Acronis Disk Director Suite 10.0 pozwala na przywrócenie usuniętych lub straconych partycji. Program może być uruchamiany z płyty lub dyskietki startowej, dzięki czemu jest całkowicie niezależny od zainstalowanego systemu operacyjnego i pozwala na reanimację komputera po wystąpieniu awarii sprzętowej, systemowej lub ataku wirusa. Obsługuje następujące formaty plików : FAT16, FAT32, NTFS, HPFS, Ext2, Ext3, ReiserFS, Linux SWAP;
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-11-05 08:36:53 [Aktualizuj]
Napisano: 16.06.2021 03:51
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse