Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: The Suffering [ENG] [PAL] [DVD]

The Suffering [ENG] [PAL] [DVD] torrent
Dodał: ralphii
13.03.2007 16:10
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 2.92 GB
Seed'ów: 4
Leecher'ów: 22
Pobrań: 1331

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
The Suffering [ENG] [PAL] [DVD]

The Suffering

producent: Surreal
wydawca: Midway Games
kategoria: gry akcji / TPP / przygodowe / survival horror

Data Premiery:
Europa (PAL): 14 maja 2004
Polska: obecnie brak planów wydania
USA (NTSC): 09 marca 2004

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 18+

nośnik: 1 DVD

Wykorzystuje: karta pamięci.

Screeny: http://www.gamekult.com/images/J000050664/

Opis:

The Suffering to wyjątkowo brutalna gra akcji, w której głównego bohatera obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Produkt ten łączy w sobie elementy klasycznego survival horroru (Resident Evil) z typowymi dla współczesnych zręcznościówek efektownymi pojedynkami.

W grze wcielamy się w postać osobnika o imieniu Torque, osadzonego w zakładzie penitencjarnym Abbott. Główny (anty)bohater trafia tam w celu wykonania na nim wyroku śmierci za zamordowanie swojej żony oraz dzieci. Torque wydarzeń tych jednak dokładnie nie pamięta, gracz więc tak naprawdę nie wie, czy ma do czynienia z bezlitosnym mordercą czy może niesłużnie oskarżonym człowiekiem. Do wspomnianej egzekucji nigdy jednak nie dochodzi, do kompleksu więziennego przedostają się bowiem przerażające stwory, które bez większych problemów zaczynają przejmować nad nim kontrolę. Torque podejmuje próbę ucieczki, zdając sobie sprawę z tego, iż będzie musiał stawić czoła wspomnianym bestiom.

Przygotowana przez producentów gry kampania singleplayer składa się z dziewięciu rozbudowanych poziomów. Torque zwiedza zarówno kolejne pomieszczenia kompleksu więziennego, jak i otaczające go tereny. Warto dodać, iż otoczenie w niektórych miejscach bywa interaktywne (narzędzia tortur itp.). Główny bohater korzysta z całego arsenału broni, w tym pistoletów, karabinów maszynowych czy miotaczy ognia. Odrębna kategorię stanowi widoczny na ekranie pasek furii. Po jego napełnieniu Torque może przemienić się w ogromną bestię, dzięki czemu skutecznie poradzi sobie z okolicznymi oponentami. Kolejny ciekawy element gry to dość nietypowy bestiariusz. Niektóre potwory preferują starcia wręcz, inne próbują atakować z dystansu. W kilku miejscach należy również pokonać wyjątkowo silnych bossów.

Zabawa w pewnym stopniu może przebiegać w nieliniowy sposób. Jest to uzależnione od postępowania głównego bohatera. The Suffering posiada trzy różne zakończenia. Oprawa wizualna gry została zaprezentowana w mrocznych barwach, tak aby zapewnić odpowiedni nastrój grozy.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-01-09 15:25:03 [Aktualizuj]


Napisano: 29.01.2023 06:28
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse