Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Obroża [.3gp] [Lektor Pl]

Obroża [.3gp] [Lektor Pl] torrent
Dodał: ralphii
10.03.2007 22:32
Kategoria: Filmy

Rozmiar: 94.81 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Obroża [.3gp] [Lektor Pl]

Video:
Video codec mpeg4
Video size 176x144
Bit Rate 120kb/s
Frame Rate 15 klatek/s

Audio:
Audio codec amr_nb
Bit Rate 32 kb/s

Film podzielony na części po 15 minut.

Opis:

Trójka włamywaczy planuje wielki skok na skarbiec wypełniony diamentami. Jednak akcja kończy się katastrofą. Gdy mózg całej operacji, genialny elektronik Frank Warren, stawia się na umówione spotkanie, wpada w pułapke i trafia do więzienia. Szybko okzuje się, że choć nie ma tu murów ani krat, ucieczka jest niemozliwa...ale tak się tylko wszystkim wydaje...
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-08-08 21:04:15 [Aktualizuj]
Napisano: 22.06.2021 22:33
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse