Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Fallout: Brotherhood of Steel PS2

Fallout: Brotherhood of Steel PS2 torrent
Dodał: ralphii
10.03.2007 17:05
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 3.77 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Fallout: Brotherhood of Steel PS2

Data Premiery:
Europa (PAL): 01 kwietnia 2004
Polska: 01 maja 2004
USA (NTSC): 13 stycznia 2004

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: brak danych | liczba graczy: 1-4
wymagania wiekowe: 16+

Galeria: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=3425

Opis:

Gra jest wprowadzeniem do świata Fallouta, skierowanym do posiadaczy konsol. Naszym zadaniem będzie praca w służbie Bractwa Stali, które próbuje zapanować nad chaosem, szerzącym się wśród post-apokaliptycznych pustkowi. Akcja rozgrywa się pomiędzy pierwszą i drugą częścią pecetowego Fallouta.

Podczas gdy Fallouty na PC są klasycznymi RPG, Brotherhood of Steel to gra z gatunku hack’n’slash. Drużyna gracza, wykonując rozmaite zadania dla Bractwa, będzie pokonywać kolejne etapy pustkowi: pustynie, zapadłe wioski, zniszczone miasta i tajemnicze kompleksy naukowo-wojskowe. Podobnie jak w pierwowzorze, postacie kierowane przez gracza, przedzierając się przez kolejne hordy przeciwników nabierają doświadczenia, rozwijają swoje umiejętności i robią użytek ze znalezionego po drodze sprzętu. Oprócz standardowego sterowania drużyną, istnieje również możliwość dołączenia żywych graczy w trybie współpracy.

Tryb turowy został z tej gry całkowicie usunięty, cała akcja dzieje się w czasie rzeczywistym – aby nieco wyrównać szanse graczy, dodano możliwość wykonywania uników i system celowania z broni dalekiego zasięgu. Można też poruszać się podczas walki i zmieniać cel ataku. Do naszej dyspozycji zostało oddanych ponad 50 typów broni – od kija po wyrzutnię rakiet.

Kolejna odsłona świata Fallouta została stworzona na silniku firmy Snowblind
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-03-18 02:53:55 [Aktualizuj]


Napisano: 29.01.2023 19:22
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse