Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: 2 Programy na Symian S60

2 Programy na Symian S60 torrent
Dodał: Anonimowy
10.03.2007 15:43
Kategoria: Programy

Rozmiar: 2.63 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 2
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
FlashSms- to program za pomocą którego możecie wysyłać smsy os statucie priorytetowym których treść edzie od razu będą wyświetlane na ekranie odbiorcy bez ich uprzedniego otwierania.

MobiolawebCamera- to program za pomocą którego możecie przekształcić swój telefon w bezprzewodową kamerę internetową. Obraz z kamery wbudowanej w telefon będzie przesyłany do komputera przez bluetooth.

Testowane na Noki 6600.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2008-01-05 04:45:12 [Aktualizuj]
bubel
bubel
Napisano: 2007-05-20 19:15
 
FlashSms mi nie działa a drugi program MobiolawebCamera jest wersją trial i działa parę dni tylko. :(
Mam nokię N73.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse