Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: ControlFreak - Sterowania komputerem przez bluetooth

ControlFreak - Sterowania komputerem przez bluetooth torrent
Dodał: Anonimowy
10.03.2007 15:41
Kategoria: Programy

Rozmiar: 486.83 KB
Seed'ów: 2
Leecher'ów: 0
Pobrań: 9

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
ControlFreak- to program za pomocą którego możemy sterować komputerem przez bluetooth wystarczy mieć telefon z symbianem i zainstalowanego winampa a nasz telefon zamieni się w wszechstronnego pilota do komputera.

Testowane na Noki 6600
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-10-07 15:52:10 [Aktualizuj]
25robert
25robert
Napisano: 2007-03-11 10:18
 
Niestety w Noki E50 nieda sie zainstalowac programu
25robert
25robert
Napisano: 2007-03-11 10:18
 
Niestety w Noki E50 nieda sie zainstalowac programu
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse