Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: TomTom Navigator 5

TomTom Navigator 5 torrent
Dodał:
10.03.2007 12:49
Kategoria: Programy

Rozmiar: 75.00 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Navigator na pocket PC. TomTom Navigator to szczegółowe mapy do nawigacji samochodowej po Europie Zachodniej (uwzględniona numeracja budynków) oraz główne drogi w Polsce (18%) i Czechach (36%). Bez względu na to, w którym miejscu się znajdujesz i jak daleko chcesz dojechać wystarczy, że zaznaczysz cel podróży, a TomTom Navigator 5 zaprowadzi Cię bezpośrednio pod wskazany adres.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-11-29 19:14:20 [Aktualizuj]
pinio6
pinio6
Napisano: 2008-01-30 00:50
 
nie działa :(
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse