Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Burnout Dominator [ENG] [NTSC]

Burnout Dominator [ENG] [NTSC] torrent
Dodał: ralphii
09.03.2007 08:15
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 1.28 GB
Seed'ów: 17
Leecher'ów: 25
Pobrań: 4298

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Burnout Dominator [ENG] [NTSC]

producent: EA Games
wydawca: Electronic Arts Inc.

kategoria: wyścigi / samochodowe

Data Premiery:
Europa (PAL): 23 marca 2007
Polska: 23 marca 2007
USA (NTSC): 06 marca 2007

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: split screen / wspólny ekran
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD

Wykorzystuje:
karta pamięci 8 MB, kierownica.

Screeny http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=8549

Opis:

Burnout Dominator to kolejne szaleńcze wyścigi samochodowe, firmowane przez amerykańską korporację Electronic Arts i jej brytyjską placówkę o nazwie Criterion Games. Tę odsłonę popularnej serii przygotowano z myślą o posiadaczach PlayStation 2 i PlayStation Portable, a rozgrywce nadano jeszcze lepszą jakość, niż w przypadku Burnout Revenge i Burnout Legends. Przede wszystkim przygotowano zupełnie nowy tryb stawania w szranki z drogowymi rywalami w różnych zakątkach globu ziemskiego. Poszczególne trasy opracowano w taki sposób, aby umożliwiały popisywanie się odmiennymi stylami jazdy – przykładowo na jednych trzeba wykazać się mistrzostwem w efektownych poślizgach na zakrętach, a tymczasem na innych liczy się chociażby umiejętne lawirowanie w ruchu ulicznym.
Rzecz jasna w trakcie rozgrywki rozwijamy zwykle niebotyczne prędkości, które osiągamy rozmaitymi czterokołowcami (wozy nie powstały wprawdzie w oparciu o licencje, ale do złudzenia przypominają rzeczywiste maszyny), najczęściej przy użyciu wbudowanego dopalacza. Nie można okazywać strachu i jeździć po prostu niczym maniak – szczególnie w jednym z trybów zabawy (nomen omen opcja owa nazywa się Maniac), kipiącym wprost adrenaliną. W konfrontacji z przeciwnikami przydają się przeróżnie skróty, poukrywane na wszystkich wirtualnych trasach. Jak zwykle w serii Burnout możemy również liczyć na zapierające dech w piersiach kraksy, snopy iskier po tarciu samochodowych blach o inne karoserie etc. Ponadto omawiana gra w wersji dla PS2 oferuje ciekawy tryb multiplayer, pozwalający na zabawę naprzemienną lub na bezpośrednią rywalizację z wykorzystaniem podzielonego ekranu
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-07-01 03:14:03 [Aktualizuj]


Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Gry na konsole Burnout Dominator USA PSP [ENG] 357.99 MB (?) (?) (?)
Gry na konsole Burnout Dominator [PAL] [ENG] [DVD - PAL] 1.67 GB (?) (?) (?)
Gry na konsole Burnout.Dominator.PAL.PS2-PaL 1.67 GB (?) (?) (?)
Gry na konsole Burnout Dominator [PSP] 357.99 MB (?) (?) (?)
Gry na konsole Burnout Revenge [ENG] [NTSC] 1.84 GB 5 19 215
Napisano: 29.01.2023 06:08
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse