Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Lucky Luke - The Daltons *2004* [DVDRip][Dub PL][.3g2][Hadlej2]

Lucky Luke - The Daltons *2004* [DVDRip][Dub PL][.3g2][Hadlej2] torrent
Dodał: hadlej2
05.03.2007 18:50
Kategoria: Filmy

Rozmiar: 54.89 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
atunek: komedia, western
kraj: Francja, Hiszpania, Niemcy
Premiera:
kino (Polska): 10.02.2005, Monolith, kopii: 35
dvd (Polska, rental): 19.05.2005, Monolith
wideo (Polska, rental): 19.05.2005, Monolith
dvd (Polska, sprzedaż): 15.06.2005, Monolith

Opis:
Joe jest najstarszym a Averell najmłodszym z braci Dalton - klanu wyjętych spod prawa kryminalistów. Są oni najsłynniejszymi przestępcami-fajtłapami w historii Dzikiego Zachodu. Kiedy matka wyrzuca ich z domu, postanawiają obrabować Gulch City Bank. Ponosząc kolejną klęskę, bracia lądują w więzieniu, gdzie Meksykanin spod ciemnej gwiazdy opowiada im o magicznym sombrero, które czyni jego właściciela niewidzialnym. Joe i Averell natychmiast postanawiają zdobyć sombrero. Uciekają z więzienia i jadą do Meksyku. Udaje im się rozprawić z lokalnym gangiem i ukraść magiczny kapelusz. To jednak dopiero początek kłopotów, ponieważ ich tropem podąża słynny ... Lucky Luke

Obsada:
Til Schweiger, Eric Judor, Ramzy Bedia i inni

Film w formacie 3g2 (3gp z dzwiekiem amr) jezeli komuś nie chodzi niech zmieni rozszerzenie na .3gp:) wtedy powinno pójść:)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-20 14:20:03 [Aktualizuj]
Napisano: 08.12.2021 20:56
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse