Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Matrix (1999) [DVDRip][3g2][Lektor PL][Hadlej2]

Matrix (1999) [DVDRip][3g2][Lektor PL][Hadlej2] torrent
Dodał: hadlej2
05.03.2007 18:35
Kategoria: Filmy

Rozmiar: 84.39 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Gatunek: Akcja, Sci-fi
Rezyseria: Andy Wachowski, Larry Wachowski

Opis:

Thomas Anderson wiedzie podwójne życie - na co dzień pracuje w koncernie Meta Cortechs jako programista, prywatnie jest genialnym hackerem, działającym pod nickiem Neo.

Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morpheus - człowiek, który obiecuje mu odkryć prawdę o rzeczywistości, w jakiej żyja. Prawdę o Macierzy. Prawde o dwóch światach: prawdziwym i wygenerowanym, który ma tylko "udawać" rzeczywistość.

Neo początkowo wbrew sobie przystaje do grupy kierowanej przez Morpheusa, stopniowo jednak sam zaczyna dostrzegać, że ze swiatem, w którym żył dotychczas, jest coś nie tak. Że jego życiem cały czas ktoś kierował.

Kolejne stopnie wtajemniczenia stawiają przed Neo nowe pytania. Który ze swiatów jest prawdziwy? Czym jest Macierz i komu sluży? I jaką rolę w planie Morpheusa ma do spełnienia sam Neo

Obsada:

Keanu Reeves:Neo (Thomas Anderson)
Laurence Fishburne:Morfeusz
Carrie-Anne Moss:Trinity
Hugo Weaving:Agent Smith
Gloria Foster:Wyrocznia

Film w formacie 3g2 (3gp z dzwiekiem amr) jezeli komus nie idzie to niech zmieni rozszerzenie na .3gp wtedy PONOĆ śmiga:)

Pozdrawiam i zycze milego ogladania:)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-03-31 07:55:10 [Aktualizuj]
Napisano: 08.12.2021 20:56
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse