Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Komedia romantyczna (Date Movie) * 2006 * [DVDrip] [LekPL] [. 3g2] [Hadlej2]

Komedia romantyczna (Date Movie) * 2006 * [DVDrip] [LekPL] [. 3g2] [Hadlej2] torrent
Dodał: hadlej2
05.03.2007 17:57
Kategoria: Filmy

Rozmiar: 52.48 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
produkcja: USA gatunek: Komedia rom.
data premiery: 2006-07-07 (Polska) , 2006-02-17 (Świat)


Opis:
"Komedia romantyczna" to parodia znanych i lubianych... komedii romantycznych. Julia Jones w końcu spotkała swojego wymarzonego księcia z bajki - Brytyjczyka Granta Funckyerdodera. Ale zanim kochankowie będą mogli wyprawić swoje "Wielkie greckie wesele" i "Powiedzieć tak" będą musieli "Poznać swoich rodziców" a także zmierzyć się z piękną przyjaciółką Granta - Andy, która nie może pogodzić się z tym, że "Jej chłopak się żeni".


Obsada:
Alyson Hannigan:Julia Jones
Adam Campbell:Grant Fonckyerdoder
Sophie Monk:Andy
Jennifer Coolidge:Pani Fonckyerdoder
Eddie Griffin:Frank Jones

Film w formacie 3g2 (3gp z dzwiekiem amr) jezeli komus nie idzie to niech zmieni rozszerzenie na .3gp wtedy PONOĆ śmiga:)

Pozdrawiam i zycze milego ogladania:)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-12-03 17:31:07 [Aktualizuj]
Napisano: 08.12.2021 20:15
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse