Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Eye Toy Monkey Mania

Eye Toy Monkey Mania torrent
Dodał: lusin
23.02.2007 00:36
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 152.36 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Monkey Mania to kolejna propozycja dla posiadaczy kamery EyeToy, uwielbiających rywalizację opartą na zręcznościowym poruszaniu się (gracze machają rękoma, głową, etc.) przed ekranem telewizora. W omawianym produkcie gościnnie występują małpki z Ape Escape, które już drugi raz pojawiły się poza swoim cyklem (pierwsze było Konami z Metal Gear Solid 3).

Główny tryb EyeToy: Monkey Mania, czyli Board Game, oparty jest na grze planszowej - rzucamy wirtualną kostką i następnie przesuwamy naszą postać o określoną liczbę oczek na specjalnej planszy. Jeżeli wylądujemy na specjalnie oznaczonym polu, to wtedy uruchamiana jest jedna z losowych mini-gier (w sumie jest ich ponad 50, w tym m.in. odmiany hokeja, kręgli, skoku w dal, i kilka innych, mniej standardowych pozycji). Ważne jest także zbieranie Pipos – waluty, za którą można kupić ciekawe bronie do walki z innymi graczami.

Oprawa graficzna jest prosta, przejrzysta i zróżnicowana kolorystycznie - nie przeszkadza podczas gry, ale też nie zachwyca wykonaniem. Podobnie zresztą jak ścieżka dźwiękowa - kilka utworów, stanowiących raczej dodatek do zmagań; w czasie rywalizacji z innymi graczami praktycznie nie zwraca się na nią uwagi. W EyeToy: Monkey Mania maksymalnie mogą grać cztery osoby.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-07-19 13:48:30 [Aktualizuj]


Napisano: 29.01.2023 20:34
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse