Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Wrc Rally Evolved [PS2] [PAL] [MULTI5]

Wrc Rally Evolved [PS2] [PAL] [MULTI5] torrent
Dodał: ralphii
22.02.2007 11:35
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 3.42 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Wrc Rally Evolved [PS2] [PAL] [MULTI5]

kategoria: wyścigi / rajd samochodowy

Data Premiery:
-Europa (PAL): 14 października 2005
-Polska: 14 października 2005

Opis:

Tradycyjnie developerzy przygotowali bogaty zestaw czterokołowców, obejmujący ponad czterdzieści odmiennych modeli m.in. ze stajni Mitsubishi, Subaru i Ford. Rzecz jasna wygląd wszystkich pojazdów jest zgodny z rzeczywistością, podobnie zresztą jak ich osiągi, zachowanie etc. Wirtualne środowisko podzielono na szesnaście rozbudowanych tras, zlokalizowanych w przeróżnych rejonach globu ziemskiego. Oczywiście każdy odcinek specjalny stanowi odpowiednik jakiegoś prawdziwego miejsca, więc w zależności od wyboru trafiamy na górskie zbocza, przemierzamy zakurzone równiny, śmigamy po ulicach miasteczek itp.

Abyśmy pokonywali zakręty i proste w sposób optymalny towarzyszy nam rajdowy pilot, nieustannie podający rozmaite wskazówki. Jednak nawet on nie jest w stanie przewidzieć zdarzeń losowych pokroju kamiennych lawin, pożarów lasów, czy tarasujących drogę zepsutych samochodów konkurentów. A propos tych ostatnich, to autorzy jeszcze bardziej dopracowali Sztuczną Inteligencję, aczkolwiek jeśli znudzi nas rywalizacja z nią można uruchomić tryb zabawy wieloosobowej. Multiplayer obsługuje maksymalnie czterech użytkowników na podzielonym ekranie, natomiast w wariancie sieciowym w rozgrywce uczestniczy najwyżej ośmiu chętnych.

Poziom realizmu w WRC: Rally Evolved zdecydowanie podnosi nowy system, odpowiedzialny za generowanie efektów w rodzaju dymu i kurzu. Poza tym wyjątkowo ważne są uszkodzenia, widoczne zarówno na pojazdach, jak i na elementach wirtualnego otoczenia (przykładowo po zderzeniu auta z murem istnieje duże prawdopodobieństwo, iż zacznie się on walić). Całości dopełniają zmienne warunki pogodowe i należycie funkcjonujące algorytmy fizyczne.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-01-21 21:35:19 [Aktualizuj]


Podobne torrenty

itelka
itelka
Napisano: 2008-04-04 15:42
 
co potem trzeba zrobić z tym plikiem PAL trzeba go nagrać na płytkę czy jak ? mała prozba jakby ktoś miał jakieś rady
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse