Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Rammstein - Volkerball (2006) [DVD]

Rammstein - Volkerball (2006) [DVD] torrent
Dodał: ralphii
10.02.2007 12:43
Kategoria: Teledyski/Koncerty

Rozmiar: 6.70 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Rammstein - Volkerball (2006) [DVD]

Jest to KONCERT zespołu.

Nazwa zespołu: Rammstein
Tytuł płyty: "Volkerball"
Utwory: Intro; Reise, Reise; Links 234; Keine Lust; Feuer Frei!; Asche Zu Asche; Morgenstern; Mein Teil; Los; Du Riechst So Gut; Benzin; Du Hast; Sehnsucht; Amerika; Sonne; Ich Will
Wydawcy: Universal Music
Rok wydania: 2006

Opis:

Rammstein to jeden z tych zespołów, których się z jednakową przyjemnością słucha, jak i ogląda. Dlatego też każde wydawnictwo DVD grupy to łakomy kąsek nie tylko dla zagorzałych miłośników postawnych Niemców. Nie inaczej sprawa wygląda z "Volkerball".

W estetycznym tekturowym pudełku znajdujemy dwie płyty (mowa o wersji zwykłej, w wersji limitowanej możemy znaleźć nawet cztery krążki i bogato ilustrowaną książkę): jedną płytę audio i jedną DVD. Danie główne to ponad półtoragodzinny koncert zarejestrowany we Francji podczas trasy promującej płytę "Reise, Reise". Szczególne wrażenie robi już miejsce występu: starożytny amfiteatr w Nimes, wybudowany jeszcze za czasów Rzymskich stanowi swoisty kontrast z industrialnym wystrojem sceny. Zespół zaprezentował przekrój swojej twórczości, koncentrując się na promowanym krążku. Mamy więc utwór tytułowy na otwarcie, mamy motoryczny "Keine Lust". Jest przebojowy "Amerika", w którym w niebo wzlatuje kolorowe konfetti. Jest makabryczny "Mein Teil", w którym wokalista, przebrany za kucharza i umazany krwią gotuje w wielkim kotle klawiszowca. Częściowo akustyczny "Los" z prostą solówką na harmonijce ustnej zagranej przez Tilla nieoczekiwanie atakuje ostrą końcówką. Efektowna jest oprawa prawie każdego z utworów. Strzelanie ogniem z łuku, kuszy, a nawet z pałeczek perkusyjnych należy do tych bardziej standardowych wybryków. Deszcz iskier sypiący się na wokalistę, odpalanie petard przymocowanych do muzyków, czy miotanie ogniowych kul w stronę publiczności to już ostrzejsza jazda. Nie mogło zabraknąć też popisowego numeru Rammsteina - pływania pontonem wśród publiczności, który ma miejsce podczas granego na bis, depeszowego "Stripped".

W ramach dodatków możemy obejrzeć fragmenty występów w londyńskiej Brixton Academy i tokijskim klubie Citta, które przekonują, że koncerty Rammsteina sprawdzają się także w mniejszych pomieszczeniach i robią tam równie duże (a może, dzięki bliskości sceny i efektów pirotechnicznych, nawet większe) wrażenie. Ostatni dodatek to krótki reportaż z pobytu grupy w Moskwie, uświetniony fragmentami koncertowej wersji "Moskau". Wersja limitowana zawiera jeszcze dodatkową płytę DVD z dwoma filmami dokumentalnymi traktującymi o trasie i o nagrywaniu płyty "Reise, Reise".

Płyta audio to nic innego, jak francuski koncert, skrócony o kilka utworów, tak aby zmieścił się na jednym krążku. Show Rammsteina robi wrażenie nawet pozbawiony obrazu, ale nie ukrywajmy - "Volkerball" warto kupić przede wszystkim dla zawartości DVD.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-04-15 20:15:51 [Aktualizuj]
Napisano: 11.04.2021 18:03
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse