Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Macromedia Studio 8 MacOSX[Alien][ENG]

Macromedia Studio 8 MacOSX[Alien][ENG] torrent
Dodał: Anonimowy
10.02.2007 09:09
Kategoria: Mac

Rozmiar: 266.30 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Studio 8 jest najlepszym pakietem graficznym używanym do projektowania stron WWW. Studio 8 oferuje projektantom i twórcom serwisów internetowych nowy poziom wydajności i uproszczone środowisko pracy do tworzenia witryn internetowych, interaktywnych doświadczeń i zawartości mobilnej.

Pakiet zawiera najpopularniejsze programy firmy Macromedia. W pudełku znajdują się:

* Flash 8 Professional - narzędzie przeznaczone do tworzenia serwisów oraz aplikacji internetowych zarówno w trybie wizualnym jak również piszących kod ręcznie. Wspiera technologie HTML, XHTML, XML, ColdFusion, ASP.NET, JSP oraz PHP.
* Dreamweaver 8 - doskonałe narzędzie umożliwiające integrowanie najnowocześniejszych technik multimedialnych z serwisami WWW.
* Fireworks 8 - znakomita aplikacja pozwalająca na wygodne i wydajne tworzenie grafiki oraz interaktywnych interfejsów w serwisach internetowych.
* Flash Paper 2 - służący do konwersji dokumentów przygotowanych do wydruku na pliki typu SWF i PDF.
* Contribute 3 - aplikacja przeznaczona do zarządzania zawartością stron internetowych oraz do kontroli praw dostępu użytkownikom aktualizującym zasoby.
Wymagania:
* procesor 600 MHz PowerPC G3 i nowszy
* Mac OS X 10.3, 10.4
* 256 MB RAM (zalecane 1 GB, aby uruchomić więcej niż 1 produkt Studio 8 jednocześnie)
* 1024 x 768, tysiące kolorów (zalecane miliony kolorów)
* 360 MB wolnej przestrzeni dyskowej
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-04-14 20:33:19 [Aktualizuj]
hayabuse
hayabuse
Napisano: 2008-01-26 18:21
 
rabotajet
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse