Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Google Earth

Google Earth torrent
Dodał: Anonimowy
10.02.2007 08:59
Kategoria: Mac

Rozmiar: 12.59 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Darmowe narzędzie do przeglądania satelitarnych zdjęć i map ziemskiego globu zdołało sobie już pozyskać niemałą popularność wśród użytkowników Windows. Posiadacze komputerów pracujących pod kontrolą systemów Mac OS X nie powinni jednak dłużej czuć się pokrzywdzeni, gdyż autorzy programu przygotowali wreszcie jego wersją kompatybilną z platformą systemową spod znaku jabłka.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-09-15 13:13:40 [Aktualizuj]
konrads6
konrads6
Napisano: 2008-02-03 14:20
 
z całym szacunkiem koleś ale to mozna sciagnac z google za free
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse