Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: CELESTE STAR & ARIA GIOVANNI [JPG]DDGirls

CELESTE STAR & ARIA GIOVANNI [JPG]DDGirls torrent
Dodał: strus
08.02.2007 11:16
Kategoria: Erotyka

Rozmiar: 22.61 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Są to najnowsze fotki z działów Creamgirls i Hooters płatnej stronki www.DDGirls.com
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Celeste Star (born October 10, 1976) is an American adult model.
Celeste, the daughter of a Mexican father and a Scottish-Irish mother, began her adult career in 2004. She has appeared on the cover of the March 2005 issue of Hustler magazine and was the Penthouse Pet of the Month in July 2005.
Birthdate: October 10, 1976 (age 30)
Birth location: Pomona, California
Measurements: 34C-25-36
Height: 5 ft 7 in (1.70 m)
Weight: 112 lbs (51 kg)
Eye color: Blue/Green
Hair color: Brunette
Natural bust: Yes
Ethnicity: Caucasian/Hispanic
User image

Creamgirls - Celeste Star
JPG
1600 X 1067
SZT:38
SCREEN:
http://www.hidebehind.com/8B050ABE
http://www.hidebehind.com/4BFF6DA7
http://www.hidebehind.com/ECAC152
LINK:
http://www.pornstarbook.com/celeste_star.shtml
http://www.freeones.com/html/c_links/Celeste_Star/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aria Giovanni (ur. 3 listopada 1977 w Los Angeles) jest amerykańską aktorką pornograficzną i modelką.
Początkowo pozowała dla amatorskich stron, jednak szybko zyskała sławę. Wśród jej wyróżnień jest m.in. bycie maskotką Penthouse we wrześniu 2000. Oprócz tradycyjnych filmów pornograficznych gra również w filmach fetyszystycznych oraz BDSM. Jej mężem jest John Lowery, były członek grupy Marilyn Manson.
Ma 1,68 cm wzrostu i waży 56 kg, jej wymiary to 86D-63-89.
Birthdate: November 3, 1977 (age 29)
Birth location: Los Angeles, California, USA
Birth name: Cindy Renee Volk[1]
Measurements: 36D-25-35
Height: 5 ft 6 in (1.68 m)
Weight: 124 lb (56 kg)
Eye color: Brown
Hair color: Brown
Natural bust: Yes
Ethnicity: Italian
Yugoslavian
French
German
User image
Hooters - Aria Giovanni
JPG
1280 X 853
SZT:36
SCREEN:
http://www.hidebehind.com/A587AF0
http://www.hidebehind.com/74CA4632
http://www.hidebehind.com/7D9E3F69
LINK:
http://www.ariagiovanni.com/
http://girls.twistys.net/preview/188/?t1/revs
http://www.bulletinboardforum.com/photos/Aria_Giovanni.html
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-11-09 01:22:56 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

Kategoria Nazwa Rozmiar Seederów Leecherów Pobrań
Amatorki JelenaJensen 14 01 17 Aria Giovanni Seduced By Aria [720p] [MP4-KTR] [.mp4] 0.00 KB (?) (?) (?)
Erotyka Aria Giovanni [jpg]DDGirls 15.44 MB 0 1 0
Erotyka Aria Giovanni [JPG][DDGirls] 24.97 MB 1 0 120
Erotyka Aria Giovanni [jpg]DDGirls 17.01 MB 3 3 901
Erotyka Aria Giovanni[DDGirls][jpg] 39.04 MB 1 0 0
Napisano: 04.12.2021 08:13
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse