Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Hannibal (2006) [DVDRiP][RMVB][Napisy PL]

Hannibal (2006) [DVDRiP][RMVB][Napisy PL] torrent
Dodał: strus
06.02.2007 11:39
Kategoria: Filmy RMVB

Rozmiar: 427.16 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
---iNFO---
produkcja: Wielka Brytania
gatunek: Biograficzny, Dokumentalny, Historyczny
data premiery: 2006-04-13 (Świat)

---O FiLMiE---
Jest rok 200-tny przed narodzinami Chrystusa a Rzym jest nowym supermocarstwem starożytnego świata. Ona wierzy, że jest niezwyciężona - ale jest jeden człowiek którego przeznaczeniem jest to zmienić. Jest człowiekiem związanym przysięgą, by pomścić krzywdy wymierzone w jego ojczyznę i nic go nie powstrzyma w realizacji zemsty. Film ukazuje mit człowieka, ujawniając co nim kierowało, by zaplanować jeden z najśmielszych wojskowych ruchów w historii. Z 40,000 żołnierzami i 37 słoniami, wyruszył w 1,500 milowy marsz, by zmierzyć się z wrogiem na jego własnej ziemi. Czyn ten był tak śmiały, że mało ludzi uwierzyło, że to jest możliwe. Hannibal łączy dramat, najnowsze badania historyczne i doskonale efekty wizualne, by przywrócić tę spektakularną historię do życia.

---OBSADA---
Alexander Siddig .... Hannibal
Emilio Doorgasingh .... Maharbal
Mido Hamada .... Mago
Hristo Mitzkov .... Gisko
Shaun Dingwall .... Scipio
Tristan Gemmill .... Varro

---JAKOŚĆ---
Plik: 427 MB, czas 1:29:12, rodzaj: RMVB
Video: 588 Kbps, 25.0 fps, rozdz. 592*320 (16:9), RV40 = RealVideo 9
Audio: 64 Kbps, 44100 Hz, 2 kanał(y), 0x0 = RealAudio 8,cook-24

---NAPiSY---
Załączone.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-11-13 14:56:04 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 09:48
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse