Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Riva Tuner 2.0 Final [ENG]

Riva Tuner 2.0 Final [ENG] torrent
Dodał: ralphii
05.02.2007 20:49
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 1.97 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 1
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Riva Tuner 2.0 Final [ENG]

Producer / Producent: Alex Unwinder
OS / Systemy: Windows 98/Me/2000/XP

Opis:

Do programu nie jest potrzebny żaden crack ani keygen

RivaTuner - w sieci ukazał się znakomity programik - który świetnie nadaje się do zmiany zaawansowanych ustawień sterowników kart graficznych. Dodatkowo, to oprogramowanie jest znane z tego, że za jego pomocą możemy odblokować zamaskowane potoki renderujące, znacznie zwiększając przy tym wydajność kart graficznych. Lista zmian jest bardzo długa, a najważniejsze z nich to: dodana obsługa sterowników ForceWare i Catalyst w najnowszych wersjach, obsługa kart z serii X1800/X1600/X1300 i wprowadzenie wielu nowych ustawień dla GeForce 7800GT/GTX.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-12-25 11:50:04 [Aktualizuj]
Napisano: 08.08.2022 19:30
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse