Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Gwiezdny Kupiec - gra planszowa do druku [PL]

Gwiezdny Kupiec - gra planszowa do druku [PL] torrent
Dodał: ralphii
05.02.2007 15:25
Kategoria: Różne

Rozmiar: 44.20 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Gwiezdny Kupiec - gra planszowa do druku [PL]

Wydawca: Encore
Liczba graczy: 2 - 6 osób
Wiek: od 12 lat
Czas gry: 180 - 240 minut

Opis:

Gwiezdny Kupiec to skomplikowana strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w osobę zarządzającą jedną z 11 międzyplanetarnych korporacji. Akcja tej gry ma miejsce w alternatywnej przyszlosci w ktorej handel miedzyplanetarny opanowaly najwieksze swiatowe (wszechswiatowe) organizacje (korporacje). W szefow tych organizacji wcielaja sie gracze. Zadaniem kazdego z nich jest zkup, sprzedaz, produkcja oraz przewoz roznych produktow (jest ich razem cztery). W trakcie gry gracze poruszaja sie miedzy szescoma planetami. Drogi do zwyciestwa sa dwie:
Pierwsza to wybicie lub oslabienie przeciwnikow poprzez rozwoj militarny swojej gwiezdnej floty. Druga to postawienie wszystkiego na rozwoj handlu. Oprocz podstawowych elementow gry istnieje szereg innych zagadnien takich jak: agenci, umowy, czarny rynek, okazje i wydarzenia. Gra ta jest wiec dosc ciekawa i zajmujaca. Polecam ja kazdemu ekonomiscie. Srednio rozgrywka trwa od 3 do 10 godzin.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2012-01-06 21:48:24 [Aktualizuj]
Flicho
Flicho
Napisano: 2007-11-03 21:10
 
można go ściągnąć z:
http://rapidshare.com/files/10182167/gwiezdnykupiec.rar.html
Pozdrawiam: Flicho
doctorec70
doctorec70
Napisano: 2009-08-09 23:43
 
jakby ktoś uaktualnił linki do GK to byłbym bardzo ale to bardzo wdzięczny
Poadrawiam D>CH>
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse