Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Rogue Galaxy [English][PS2DVD]

Rogue Galaxy [English][PS2DVD] torrent
Dodał: maxkam1985
04.02.2007 16:26
Kategoria: Gry na konsole

Rozmiar: 2.36 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Level 5 to zespół deweloperski, który zdobył sobie już uznanie wśród miłośników japońskich gier RPG. Takie tytuły jak „Dark Cloud” czy przede wszystkim „Dragon Quest VIII” są doskonale znane miłośnikom gier fabularnych z Kraju Kwitnącej Wiśni. W trakcie tegorocznych targów E3 wspomniana firma zaprezentowała kolejną grę, nad którą pracuje obecnie. Zwie się ona „Rogue Galaxy”. Zapowiada się, że będzie czerpać pełnymi garściami z dotychczasowych doświadczeń programistów.

Fabuła rzuca nas w nieco nowe jak na ten gatunek realia. Wcielamy się w postać młodego chłopca – Jestera Rogue’a. Żył on sobie spokojnie siedemnaście lat na planecie Rosa, aż pewnego dnia spotykał tajemniczego mężczyznę, który uratował go z opresji, pozbywając się kilku bestii, i wręczył mu pokaźnych rozmiarów miecz. W ten sposób młodzieniec został wcielony do grupy kosmicznych piratów i spełniły się jego marzenia, o których fantazjował od dzieciństwa. Rozpoczęła się jego wielka przygoda, w czasie której będzie przemierzał galaktykę, grabił i podbijał nowe planety jako kosmiczny pirat. Infantylnie i prosto, a kreacja bohatera nieco sztampowa, jednak mimo wszystko mamy powiew świeżości.

Naturalnie nasz bohater w pojedynkę po ogromnym świecie podróżować nie będzie. Towarzyszyć będą mu maksymalnie dwie zaprzyjaźnione postacie. Wśród nich będzie tajemnicza i cicha wojowniczka mistrzowsko władająca łukiem, ślamazarnie poruszający się robot, piękna dziewczyna romansująca z nim, która stara się go subtelnie uwieść czy w końcu charyzmatyczny pirat-ninja o imieniu Zegrahm, który z pewnością, wymachując swą bronią, wpakuje naszych bohaterów w niejedną aferę. Choć ich działania opierać mają się głownie na sztucznej inteligencji, to jednak autorzy postanowili pozostawić nam jakiś wpływ na nich. Ma to wyglądać w ten sposób, że w czasie walki, zanim któryś z naszych kompanów użyje jakiejś swojej specjalnej zdolności czy rzadkiego itema, spyta się nas o zgodę. Pomysł dobry, zobaczymy, jak wypadnie w praktyce.

Sama walka ma odgrywać w tej produkcji bardzo istotną rolę. Toczona będzie w czasie rzeczywistym. Krążąc po lokacjach, w momencie ataku wrogich stworów z ekranu znikają postronne osoby i rozpoczyna się walka dokładnie na danym skrawku lokacji. Nie ma żadnej dodatkowej areny, gdzie walczymy, i dobrze, gdyż to rozwiązanie wydaje się już nieco archaiczne. Aby boje nie stały się tylko bezmyślnym klepaniem w te same przyciski i wykonywaniem ciągle tych samych kombinacji, autorzy obiecują urozmaiconych przeciwników, na których trzeba będzie opracować sposób. Czasem trzeba będzie najpierw odstrzelić dany element stwora czy pozbyć się jego pancerza, a dopiero potem ostatecznie go ubić. Do tego, aby nie było zbyt pięknie, to co kilka ciosów zmuszeni będziemy chwilkę odpocząć, aby pozwolić na regenerację paska staminy. Nie zabraknie również potężnych bossów, u których będziemy szukać słabego punktu. Walczyć będziemy dwoma rodzajami broni. Pierwszą grupę będzie stanowić broń o krótkim zasięgu, a drugą sprzęt służący walce na zdecydowanie większe odległości.

W grze obecne będą również rozmaite, znane z japońskich gier wynalazki. Na pewno nie obejdzie się bez kilku minigierek, dzięki którym będziemy mogli odpocząć nieco od głównego wątku fabularnego, czy mających podobne zadanie dodatkowych questów. Ich wykonanie będzie niosło za sobą rozmaite, mniej lub bardziej przydatne nagrody, które często pomogą nam w łatwiejszy sposób ukończyć grę. Naturalnie do czynienia będziemy mieć ze sporą liczbą cut-scenek, które będą popychać fabułę do przodu i pozwolą nam lepiej poznać grupkę piratów. Ciekawym patentem wydaje się również to, że w czasie ładowania wcześniej zapisanej gry prawdopodobnie będziemy mogli zobaczyć przypomnienie tego, co działo się wcześniej. Jak widać, będzie zgodnie z tradycją: po japońsku i z odrobiną innowacji.

Planety, które przemierzymy, mają być urozmaicone. Będą sporych rozmiarów metropolie, małe, opuszczone miasteczka i wsie, pustynie, mroczne lasy i puszcze. Wszystko to nieco przywodzi na myśl „Knight of the Old Republic”. Miejmy nadzieję, że skojarzenie to odbije się również na pomysłowości twórców w kwestii kreowania map. To, jak one wyglądają, oraz reszta oprawy wizualnej już od pierwszej chwili kojarzy się z „Dragon Quest VIII”. Jeśli chodzi o postacie, to wykorzystany został cell-shading, który doskonale komponuje się z wizualną kreacją otaczającego świata. Charakterystyczna kreska buduje ciekawy klimat, który – co ważne – do gry bardzo pasuje. Wszystko prezentuje się pięknie i miło jest słyszeć, że autorzy obiecują, że grze zabraknie częstych przerywników w postaci widoku ekranu wczytywania. Wszystko ma być wczytywane na bieżąco, co zdecydowanie zwiększy przyjemność płynącą z grania.

Powyższe słowa brzmią bardzo zachęcająco. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier RPG najbliższych kilku miesięcy. Premiera na Starym Kontynencie zapowiadana jest na luty roku 2007. Ciekawa fabuła, charakterystyczne postacie, ogromnych rozmiarów świat, ładna grafika, sporo niezłych cut-scenek... Czy trzeba czegoś więcej, aby móc spodziewać się porządnej gry? Rewolucji na pewno nie będzie, ale bardzo solidna produkcja owszem, i tak właśnie należy do zapowiadanego tytułu podchodzić. Wtedy nikt nie będzie jego poziomem zawiedziony.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-06-02 19:31:32 [Aktualizuj]
Napisano: 30.11.2021 09:14
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse