Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: PHP Nuke Platinum 7.6.1.1 [PL]

PHP Nuke Platinum 7.6.1.1 [PL] torrent
Dodał: Anonimowy
29.01.2007 10:09
Kategoria: Różne

Rozmiar: 22.14 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Najnowsza polska wersja 7.6.1.1 PL najbardziej rozbudowanego funkcjonalnie systemu portalowego opartego na PHP-Nuke Platinum stworzonego przez TechGFX.

PHP-Nuke Platinum PL jest zaawansowanym systemem zarządzania treścią (CMS), rozbudowanym o nowe możliwości w stosunku do innych tego typu systemów.

PHP-Nuke Platinum PL zawiera między innymi takie moduły jak:

Sklep internetowy dostosowany do polskich wymogów
Galerię zdjęć Coppermine w najnowszej wersji
Forum dyskusyjne w najnowszej wersji
Moduł Encyklopedii
Branżowy Katalog Firm
Moduł sponsoringu (możesz przyjmować pomoc finansową od gości)
Zaawansowany system zarządzania bannerami (również płatnymi)
MiniChat
Moduł dla usług hostingowych (płatnych)
Moduł narzędzi dla webmastera (generatory okien pop-up, kodu html itp)
i wiele wiele innych
A co chyba najważniejsze wszystko w naszym rodzimym języku!

Jeśli chcesz utworzyć zaawansowaną stronę na jakiś temat i będziesz chciał wszystkie teksty przechowywać bezpośrednio w plikach PHP, po jakimś czasie będziesz miał bardzo dużo plików, których edycja nie będzie już taka łatwa, a przy bardziej rozbudowanym serwisie, praktycznie zupełnie niemożliwa.

Rozwiązaniem problemu w takim przypadku jest właśnie wykorzystanie systemu portalowego ułatwiającego zarządzanie treścią witryny. W systemie takim w łatwy sposób dokonasz modyfikacji już istniejących wiadomości lub obrazów, a także bez problemu dodasz nowe. Tajemnica polega na tym iż wszystkie treści przechowywane są w bazie danych, natomiast strona WWW jaką wyświetla przeglądarka jest generowana na bieżąco pobierając dane z bazy.

PHP-Nuke Platinum PL jest zbudowany w oparciu o moduły PHP-Nuke, z tą różnicą iż są one wszystkie przetłumaczone na język polski, tak od strony użytkownika jak i administratora.

PHP-Nuke Platinum PL posiada własny skrypt instalacyjny, za którego pomocą uruchomisz profesjonalny portal w ciągu 10 minut, nawet będąc początkującym użytkownikiem komputera!!!

Poprzez przepisanie części kodu zwiększono szybkość działania, bezpieczeństwo oraz niezawodność całego systemu. Wprowadzono również dodatkowe zabezpieczenia do modułu Forum zwiększające jego odporność na zdarzające się w ostatnim okresie ataki.

Podstawowe wymagania:

Serwer WWW (np. Apache w wersji 1.3.19 lub nowszy) z obsługą PHP
Baza danych MySQL
PHP w wersji 4.2.x lub nowszej (wersja 5.x nie jest zalecana)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-02-09 07:31:49 [Aktualizuj]
Napisano: 19.05.2021 05:33
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse