Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Mini-Pentoo 2006.1 [ENG] [LiveCD] [.iso]

Mini-Pentoo 2006.1 [ENG] [LiveCD] [.iso] torrent
Dodał: Anonimowy
28.01.2007 22:00
Kategoria: Linux

Rozmiar: 208.16 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
W pierwszych dniach lipca 2006 roku Michael Zanetta udostępnił nową wersję Mini-Pentoo - 2006.1. Do głównych zmian należ zaliczyć obsługę jądra 2.6.16-gentoo-r7, obsługę iniekcji wifi oraz kilka nowych aplikacji m.in. instalator gtk oraz program plaintoo.

Pentoo jest akronimem dla "PENetration on genTOO". Jest to dystrybucja typu Linux LiveCD oparta o Gentoo oraz menedżer okien Enlightenment (w poprzednich wersjach korzystano z GNOME). Dostarcza ona kompletnego zestawu narzędzi umożliwiającego przeprowadzanie audytów i testowania sieci, detekcję włamań oraz ocenę poziomu bezpieczeństwa. Pentoo obsługuje także modularność pakietów wzorowaną na systemie użytym w mini-dystrybucji Slax co pozwala na dodawanie przez użytkowników własnych modułów.

Zawartość Pentoo LiveCD może być aktualizowana, co umożliwia utrzymywanie najnowszych baz danych fingerprint oraz usterek dla narzędzi tego wymagających, jak pluginy Nessus, pliki fingerprint skanerów, czy metasploit. Dane te, jak i sama dystrybucja mogą być przechowywane w pamięciach USB. Najnowsza wersja Mini-Pentoo zajmuje 208 MB, które z łatwością zmieścimy na mini-CD lub 256. megabajtowym kluczu pamięci USB.

Wykaz narzędzi tu: http://www.pentoo.ch/-Tools-List-.html
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-10-22 07:12:38 [Aktualizuj]
Napisano: 28.02.2021 19:33
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse