Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Panzer Elite Action: Dunes of War [ENG] [DVD] [RELOADED]

Panzer Elite Action: Dunes of War [ENG] [DVD] [RELOADED] torrent
Dodał: Anonimowy
27.01.2007 09:40
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 955.53 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Panzer Elite Action: Dunes of War

producent: Zootfly
wydawca: JoWooD
kategoria: gry akcji / czołgi

Data Premiery:
Świat: luty 2007
Polska: obecnie brak planów wydania

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Internet | liczba graczy: 1 - 32
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 DVD

Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 256MB (Geforce 6600 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows XP.

Dunes of War to pierwszy, oficjalny dodatek do gry Panzer Elite Action, która zadebiutowała na rynku elektronicznej rozrywki w kwietniu 2006 roku, nakładem firmy JoWood. W rozszerzeniu śledzimy dalsze losy dwóch dowódców rywalizujących ze sobą armii, którzy tym razem będą walczyć w Północnej Afryce.

Program oferuje dwie kampanie dla jednego gracza: niemiecką (startujemy we Włoszech i przenosimy się do Afryki) oraz amerykańską (zaczynamy od lądowania na jednej z plaż Morza Śródziemnego). Podobnie jak w pierwowzorze, także w Dunes of War wcielamy się w rolę dowódcy czołgu, który musi przetrwać wielkie bitwy i wyjść ze starcia w jednym kawałku. Żeby nie było nudno, wokół nas sporo się dzieje. Sterowane przez komputer lotnictwo bombarduje jednostki naziemne, a działa przeciwpancerne próbują wyeliminować kilkudziesięciotonowe kolosy. Oczywiście nie zabrakło tutaj także dużej liczby piechurów oraz innych czołgów.

Rozszerzenie udostępnia dziesięć nowych map do trybu multiplayer, a także dwa premierowe tryby rozgrywki: Conquest oraz Capture the Flag. W zmaganiach może brać udział nawet 32 graczy naraz.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=4891
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-08-03 11:12:29 [Aktualizuj]


Podobne torrenty

Napisano: 30.01.2023 12:45
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse