Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Pro Evolution Soccer 6 [DVD] [PL]

Pro Evolution Soccer 6 [DVD] [PL] torrent
Dodał: Anonimowy
27.01.2007 09:23
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 3.49 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [9]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Pełna wersja gry Pro Evolution Soccer 6 oczywiście po polsku.

producent: Konami
wydawca: Konami

kategoria: sportowe / piłka nożna

Data Premiery:
Świat: 26 października 2006
Polska: listopad 2006

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: 1 - 8
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.4 GHz, 256MB RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 4 lub lepsza), 4.5 GB HDD.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=5018

Opis Gry

Pro Evolution Soccer 6 to kolejna część doskonałej symulacji piłki nożnej, za którą odpowiedzialni są programiści z Tokijskiego oddziału Konami (w Kraju Kwitnącej Wiśni gra znana jest pod nazwą Winning Eleven 10). W porównaniu do poprzedniego wydania doszło do kilku zmian zarówno pod względem ilości oryginalnych teamów jak i możliwości oraz sposobu rozgrywania meczów na murawie.

Wraz z tą edycją pojawiły się nowe, licencjonowane zespoły narodowe m.in. Holandia, Anglia, Trinidad i Tobago oraz klubowe takie, jak Bayern MĂźnchen. Po raz pierwszy dodano tryb International Challenge (odpowiednik Mistrzostw Świata), dzięki któremu można zdobyć najcenniejsze piłkarskie trofeum ze swoja ulubioną reprezentacją.

Sama rozgrywka podczas meczu przypomina tą znaną z części czwartej. W porównaniu do piątki gra jest dynamiczniejsza i przede wszystkim rzadziej przerywana przez gwizdek sędziego. Szczególne wrażenie robią dryblingi piłkarzy, które są dużo szybsze i bardziej widowiskowe. Przy wykonywaniu rzutów wolnych doszło nowe rozwiązanie pozwalające bardzo szybko wykonać stały fragment gry. Dzięki temu można uniknąć straty dodatkowych sekund, które przeciwnik mógłby wykorzystać do prawidłowego ustawienia drużyny. Oprócz tego mecz uatrakcyjniają dodatkowe animacje, takie jak np. chwytanie poprzeczki przez bramkarza, gdy piłka przeleci nad siatką. Wszystkie te nowości wpłynęły na wierniejsze przedstawienie zmagań piłkarskich.

Doskonałą grywalność uzupełnia równie dobra trójwymiarowa grafika prawie identyczna do tej z części poprzedniej. Poprzez drobny lifting tekstur twarze zawodników wyglądają jeszcze bardziej realistycznie. Nowe licencje zwiększyły także ilość wiernie wykonanych gwiazd piłki nożnej (np. skład Holandii).

Największe emocje sprawia gra wieloosobowa. W domu można zmierzyć się z maksymalnie ośmioma graczami, w Internecie z czterema. Ta ostatnia opcja została bardziej dopracowana, przez co gra na serwerach wiąże się z mniejszymi opóźnieniami.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-31 13:22:29 [Aktualizuj]
Speedball
Speedball
Napisano: 2007-05-25 19:40
 
świetnie na pewno 3,49 GB ściągnie mi się w conajmniej 3 dni jak jest tylko JEDEN seed :(
vitos
vitos
Napisano: 2007-08-20 12:35
 
seeda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dajcie seeda ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alan28
Alan28
Napisano: 2007-09-16 11:04
 
zatrzymało sie na 17,38% i nie chce sie dalej ściągać :(
monicz
monicz
Napisano: 2007-09-28 19:53
 
Popieprzyło was 1 SEED zatrzymało mi sie na 17,4 % . Dziadostwo!!!!
monicz
monicz
Napisano: 2007-09-28 20:05
 
Seeda seeda seeda seeda seeda dajcie a jak da cie to mnie zawołajcie bo bes seeda sie nieściągnie o do dupy będie ciągle!!!!!!
picasso-ps
picasso-ps
Napisano: 2007-09-28 20:43
 
Dajcie seeda bo nie ściąga
sukmen1
sukmen1
Napisano: 2008-07-01 20:19
 
dajcie seeda błagam was
Tengwar
Tengwar
Napisano: 2008-07-07 10:29
 
Prosze seedowac
komandos05
komandos05
Napisano: 2008-08-06 22:07
 
może ktoś dać seeda, proszę. Mam ciśnienie i muszę zagrać w tą grę!
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse