Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: American Pie 1999 [TVrip,LektorPL,Sample] - Juno

American Pie 1999 [TVrip,LektorPL,Sample] - Juno torrent
Dodał: Juno
26.01.2007 23:21
Kategoria: Filmy RMVB

Rozmiar: 307.05 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Jakość okazuje plik: Sample[www.ex-torrent.pl].rmvb który znajduje się w torrencie.
Lub na rapidshare: http://rapidshare.com/files/13539297/ed_AmericanPie_Lektor.PL_TvRip__www.ex-torrent.pl_.rmvb.html


produkcja: USA gatunek: Komedia
data premiery: 2000-04-28 (Polska) , 1999-07-09 (Świat)
reżyseria Paul Weitz scenariusz Adam Herz zdjęcia Richard Crudo muzyka David Nessim Lawrence od lat: 15 czas trwania: 95 dyst.: Monolith

Jim (Jason Biggs) ma już dość znienawidzonego dziewictwa. Tatuś doprowadza Jima do rozpaczy inicjując infantylne rozmowy o seksie. Pobudzona wyobraźnia Jima podsuwa mu najbardziej zadziwiające sposoby spełnienia, a jednym z narzędzi staje się szarlotka domowej roboty... Ale przecież nie można się poddać. W końcu po maturze zaczyna się dorosłe życie, w którym dziewictwo jest całkowicie nie na miejscu. W przededniu balu maturalnego wyczuwa się w szkole rosnące napięcie. Grupa przyjaciół zdenerwowanych faktem, że nie mogą się pozbyć znienawidzonego dziewictwa, postanawia podjąć zdecydowane kroki. Niedoświadczeni młodzieńcy, napędzani burzą hormonów, testują najbardziej nieprawdopodobne sposoby na zaliczenie numerka z płcią przeciwną. Za to dziewczyny, nie mniej zainteresowane tematem, snują romantyczne wizje idealnej miłości. Droga nie jest usłana różami, inwestycje okazują się nietrafione, a strzały niecelne.... Ale kiedy już się uda, to ten pierwszy raz smakuje jak... szarlotka na ciepło.
_________________________
Prosze o seedowanie po pobraniu.
Mile widziane komentarze.
Seeduje nocami max upload 70kb/s
Wykonano przez Juno
Gdy wysseduje tą pozycje wstawie AmericanPie2 TVrip LektorPL a potem następne części wszystkie w RMVB.
____________________________
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-13 10:11:03 [Aktualizuj]


Napisano: 30.01.2023 12:21
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse