Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: VistaDrivers

VistaDrivers torrent
Dodał: koktail
22.01.2007 22:25
Kategoria: Programy dla Windows

Rozmiar: 441.58 KB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 2073

Kondycja:
 


» Komentarze [3]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Program wyświetla ikony dysków ("Mój komputer") w formie, w jakiej będziemy mogli je oglądać w systemie Windows Vista. Pod ikonami dysków widnieją odpowiednie paski przedstawiające poziom zapełnienia danego dysku. Dodatkowo kolor owych pasków zmienia się w zależności od ilości wolnego miejsca na dysku. Naprawę bardzo fajne i działa też bez problemu
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2007-06-25 18:27:01 [Aktualizuj]
Rax
Rax
Napisano: 2007-02-10 12:24
 
Te 6 seedów to jest tylko chyba wirtualnych
Rax
Rax
Napisano: 2007-02-10 12:24
 
Te 6 seedów to jest tylko chyba wirtualnych
gizamor
gizamor
Napisano: 2007-09-29 01:22
 
Gdzie te seedy? Tylko punkty się traci!! Heh i znowu musze torrenta dodac aby mieć 10pkt. :(
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse