Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Pirates Vikings and Knights v1.0

Pirates Vikings and Knights v1.0 torrent
Dodał: farayan
22.01.2007 20:33
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 232.07 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Na samym początku podkreślę, że mod jest tylko i wyłącznie w trybie multiplayer, po wejściu na serwer możemy wybrać jedną z trzech drużyn: Piraci, Wikingowie lub Rycerze każda klasa rywalizuje między sobą a naszym zadaniem jak wiadomo jest zdobycie jak największej liczby punktów.:D:D

Mod posiada unikalny system walki wręcz, który zawiera 4 metody atakowania, odpierania i blokowania, wszystko to sprawia że walka jest jeszcze większą zabawą i wygląda realistycznie.:thumbsup:

Gra jest naprawdę klimatyczna i warta uwagi, realistyczne dźwięki, odgłosy oraz muzyka wprowadzają nas w klimat tamtych czasów.:medieval::king:

Grafika mimo, że nie zaskakuje jakimiś nowościami to i tak stoi na wysokim poziomie, mapy są różnorodne, kolorowe i po prostu przyjemnie się na nich gra.
Wersja Beta czyli teraz w fazie testow :) prosze o wyrozumialosc to moj pierwszy torrent :D hehe. Milej zabawy!

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-04-18 14:17:05 [Aktualizuj]
elo925
elo925
Napisano: 2011-01-15 21:57
 
Skoro to mod to muszę mieć jaką część HL żeby sobie w to pograć NS (NonSteam) ?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse