Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Afrika Korps vs Desert Rats ENG

Afrika Korps vs Desert Rats ENG torrent
Dodał: Anonimowy
22.01.2007 12:19
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 771.40 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Afrika Korps vs Desert Rats

kategoria: strategiczne - RTS
producent: Monte Cristo
wydawca: Digital Jesters
data premiery: 2004
wersja: angielska

Pierwsza część, czteroczęściowej już, sagi drugowojennych RTS-ów przenosi gracza do Afryki Północnej pozwalając wcielić się w jednego z czterech bohaterów (Francuz, Amerykanin, Anglik i Niemiec) i przebyć całkiem nieźle opracowaną od strony fabularnej kampanię. Realizm odbiega od Combat Mission, ale szczerze powiedziawszy wychodzi to grze na zdrowie czyniąc ja przyjemna i bezstresową rozrywką.

Galeria:
http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;gra,28,8355;desert_rats_vs_afrika_korps;core.html
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-07-07 18:55:43 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 12:13
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse