Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Fishing Simulator 2 [ENG] + dodatek

Fishing Simulator 2 [ENG] + dodatek torrent
Dodał: Anonimowy
21.01.2007 09:00
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 6.96 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
PRODUCENT: JASON CLIVE SPOONER
ROK WYDANIA: 2000
WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
P300, 64 MB RAM, WSKAZANIA KARTA GRAFICZNA MIN 32 MB
język: angielski

Tym razem przedstawiam Wam grę, która jak żadna inna podbiła serca wędkujących graczy. Niesamowita symulacja wszelkich typów wędkowania. To właśnie Fishing Simulator 2.

Z czasem może Wam się znudzić wędkowanie samemu. Gra niestety nie posiada trybu kariery ani zawodów. Ale jest możliwość ściągnięcia plików z meczami offline, które potem możemy sobie rozegrać. A jeśli dysponujecie stałym łączem, to zapraszam do gry online w licznych zawodach i ligach (poszukujcie na stronach o grze). Sam jeszcze nie grałem (przynajmniej do chwili pisania tego artykułu), ale zabawa jest na pewno przednia.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-12-25 15:47:27 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 11:23
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse