Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Total Annihilation: Kingdoms

Total Annihilation: Kingdoms torrent
Dodał: Anonimowy
19.01.2007 19:45
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 705.59 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Total Annihilation: Kingdoms
producent: Cavedog Entertainment
wydawca: GT Interactive
dystrybutor PL: Licomp Empik Multimedia
zobacz: pomoc techniczna dystrybutora
kategoria: strategiczne / RTS

Data Premiery:
Świat: 22 czerwca 1999
Polska: 15 września 1999

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 CD
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 166 MHz, 64 MB RAM.

Opis Gry

Po dużym sukcesie Total Annihilation programiści z Cavedog postanowili wydać kolejną pozycję nawiązującą do tego tytułu. Tym razem jednak akcja gry została przeniesiona zupełnie w inny wymiar. Nowoczesne czołgi i samoloty zastąpili rycerze, magowie i smoki. Fabułą Total Annihilation: Kingdoms jest trwająca od 10 000 lat wojna w krainie Darien. Gracz będzie musiał opowiedzieć się po jednej z 4 różnych stron konfliktu aby na czele swojej armii doprowadzić go do końca.

Każdą ze stron charakteryzują inne typy jednostek, których w sumie jest 70. Za udział w walkach będą one nagradzane statusem weteranów, co dodatnio odbije się na ich parametrach bojowych. Dla trybu gry pojedynczej przygotowano 48 dość zróżnicowanych misji. Gracze mają również możliwość sprawdzić swoje umiejętności w trybie gry wieloosobowej.

Pomimo, że w grze towarzyszą nam bardzo dobre efekty dźwiękowe i niezła grafika, to jednak widać, że jej autorom najwyraźniej bardzo się spieszyło z jej wydaniem, gdyż nie uniknęli kilku poważnych błędów, z których najbardziej denerwuje niedopracowany system sterowania jednostkami i niski poziom AI komputerowych przeciwników.

Jest to alien
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-01-21 17:56:37 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 11:16
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse