Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Made Man [ENG]

Made Man [ENG] torrent
Dodał: Anonimowy
17.01.2007 10:11
Kategoria: Gry komputerowe

Rozmiar: 1.10 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Made Man [ENG]

producent: Silverback Entertainment
wydawca: Mastertronic

kategoria: gry akcji

Data Premiery:
Świat: 24 listopada 2006
Polska: obecnie brak planów wydania

Nośnik:DVD

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 16+

Wymagania sprzętowe: brak danych

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=4767

Opis Gry

Made Man studia SilverBack to niezwykła gra akcji pozwalająca nam poznać od podszewki, równie fascynujący co niebezpieczny, świat mafii. Nad tytułem pracowali między innymi autor bestsellerów David Fisher oraz były członek wpływowej rodziny mafijnej Bill Bonano. Obecność tych dwóch panów w procesie powstawania gry ma gwarantować, jak najwierniejsze odwzorowanie realiów niełatwego życia w bezlitosnym świecie gangsterów.

Głównego bohatera – Joey’a Verolę – poznajemy w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku i będziemy mu towarzyszyć przez następne dwie dekady, obserwując najważniejsze momenty w jego życiu. Służąc w Wietnamie, jako żołnierz amerykańskich sił zbrojnych, Joey poznaje ludzi, którzy pomogą mu dołączyć do mafijnych struktur, już po powrocie do ojczyzny. W Nowym Jorku nasz bohater zmienia profesję, co prawda dalej pozostaje żołnierzem, ale tym razem walczy w szeregach przestępczej organizacji.

Pracując dla gangsterów uczestniczymy w całym szeregu nielegalnych przedsięwzięć: wymuszanie haraczy, porwania, napady, korumpowanie urzędników, ściąganie fikcyjnych pożyczek, fałszowanie ksiąg rachunkowych itp. Prowadzimy również nieustanną wojnę z konkurencją. Niemal wszystkim wymienionym zjawiskom (a ostatniemu obowiązkowo) towarzyszy przemoc. Joey szykując się na akcję może korzystać z arsenału liczącego sobie dwadzieścia pięć rodzajów broni (palnej i do walki wręcz). Aby uczynić rozróbę bardziej skuteczną (i widowiskową przy okazji), jednocześnie możemy używać dwóch narzędzi walki. W wielu momentach z pomocą przychodzą elementy otoczenia (krzesła, kije bilardowe itp.), lub sami rywale (po rozbrojeniu przeciwnika można wykorzystać go jak żywą tarczę). Bardzo przydatne, ze względu na rozmiar zniszczeń, są również wszelkiego rodzaju pociski miotane: granaty, koktajle Mołotowa, bomby własnej roboty itp.

Twórcy gry wyposażyli Joey’a w dwie bardzo przydatne umiejętności: automatyczny odskok w najbliższe bezpieczne miejsce, a także możliwość odtworzenia wcześniej widzianych lokacji (nieocenione w przypadku gdy chcemy przypomnieć sobie gdzie widzieliśmy dany przedmiot, lub ilu gangsterów przebywało w jakimś pomieszczeniu).

Programiści z SilverBack zwracali szczególną uwagę na odwzorowanie praw fizyki, dzięki czemu dokonywana przez nas demolka wygląda bardzo widowiskowo i zarazem realistycznie.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-09-02 16:44:30 [Aktualizuj]
Napisano: 02.12.2021 11:34
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse